Iltalehdessä etusivunjuttu

Ei ollut edes keskisellä enää tämänpäivän lehteä. Etusivulla Alaus ja vaimo kuoli kun olikin sydänkohtaus ja oli Alavudelta laitettu kotiin.

Näinkö Kuusiolinna harventaa väkilukuamme.
Minullekin sanottiin "Kotiin ja buranaa" Menin kotiin aamulla Seinäjolle päivystysluukulle, ensiapuun lievä aivoinfarkti. Sairaslomaa ja tutkimuksia tuli.

Alavus pääsi Iltalehden kanteen tänään
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mihin säästyneet rahat menee? Pörssiyhtiön johtajille ja potilaat kärsii!

Äänestä

BURANAA ja kotiin..Se on se mitä jokaiselle PÖRSSIYHTIÖ TARJOAA.Sitten joku päättäjä viellä hehkuttaa kuinka hyvin päätettiin kun tehtiin pörssiyhtiö ja yksityistettiin...Kiitos Savola sairaalan lopetus oli johtamasi poliittisen liikkeen ideologian ydin ja johtaa maakunnan päätöksiä.Mutta eikä ollut vastustusta kun ähtärin sairaala lopetettiin..On meillä ansiokas edustaja..sairaalat,koulut,ja asukkaat katoaa...niin sopivat jää..ja älykkyys laskee.Johtuuko siitä kun serkutkin naimisissa keskenään.. Oikea ahteri ja kaikki ahterista

Äänestä
  • Kyllä sinulla on myrkyttynyt mieli. Olisiko lähipiirissä joku joka ohjaisi sinut hoitoon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laatuaperätään kirjoitti:

Ei ollut edes keskisellä enää tämänpäivän lehteä. Etusivulla Alaus ja vaimo kuoli kun olikin sydänkohtaus ja oli Alavudelta laitettu kotiin.

Näinkö Kuusiolinna harventaa väkilukuamme.
Minullekin sanottiin "Kotiin ja buranaa" Menin kotiin aamulla Seinäjolle päivystysluukulle, ensiapuun lievä aivoinfarkti. Sairaslomaa ja tutkimuksia tuli.

Alavus pääsi Iltalehden kanteen tänään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu