http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/x-factor-uk/uutiset/artikkeli/brittimediat-revittelevat-saara-aallon-ja-merin-suhteella-ei-aikaa-menna-naimisiin/6214558
Saara on kaunis nainen,. mutta poikaystävä on ruma sekasikiö
Entinen oli fiksumman näköinen.
Saara on kaunis nainen,. mutta poikaystävä on ruma sekasikiö
Entinen oli fiksumman näköinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
RYSSÄT VITTUUN TÄLTÄ PALSTALTA. SUOMALAISILLA TULEE JO KORVISTA ULOS TEIKÄLÄISTEN JATKUVA KEIKKUMINEN TÄÄLLÄ.
men jo !
RYSSÄT VITTUUN TÄLTÄ PALSTALTA. SUOMALAISILLA TULEE JO KORVISTA ULOS TEIKÄLÄISTEN JATKUVA KEIKKUMINEN TÄÄLLÄ.........
Sillä on kuulemma iso mela.
RYSSÄT VITTUUN TÄLTÄ PALSTALTA. SUOMALAISILLA TULEE JO KORVISTA ULOS TEIKÄLÄISTEN JATKUVA KEIKKUMINEN TÄÄLLÄ..
Poikakaverilta taitaa puuttua munat. Rumuudessa olen samaa mieltä. On kuin olisi riihen seinästä reväisty. Apinan jälkeläinen varmaan.
Siinähän pariskunta poseeraa:
http://www.iltalehti.fi/viihde/201612172200042185_vi.shtml
Pillunnuolija pitää olla. Nuolee anuksenkin.
Jos olis poikakaveri ollut fiksu, niin olisi kieltäytynyt yhteisistä kuvista. Ei tuo kaveri eikä tuo suhde ainakaan edistä Aallon uraa.
Eikä ainakaan tässä tapauksessa, kun tiedetään, että akalla on ollut munakaskin poikakaveri.
Tuosta syntyy vähän sellainen mielikuva,että Aalto yrittää hyödyntää tätä nyky-yhteiskunnan homojenhyysäysmuotia omalla kohdallaankin. Luulenpa vaan, että homojenhyysäysmuoti ei ole ihan niin syvälle kansaan uponnut, kuin Aalto näyttää luulevan.
On vaikea käsittää, mikä saa nuoren naisen hengaamaan tuollaisen kuvatuksen kanssa, "muka mies".
Pukeutuisi naisen tyylisesti, eikä tuollaiseksi kaks lahkeisen irvikuvaksi!
"On vaikea käsittää, mikä saa nuoren naisen hengaamaan tuollaisen kuvatuksen kanssa"
Feminismi.
Kumpikohan tuossa suhteessa on se mies?
Ruma on Saarakin. Hevosnaamasta ei saa kaunista, näyttää mieheltä.
Jospa se onkin Saara itse, joka tuossa suhteessa on se miehenpuoli??
Tuossa nähdään kulttuurimarxismin mädättämisvoima! Tuo miehimys voisi sairaine aatteineen mennä Lähi-itään. Tätä feministinen liike haluaa.
Tuo saaran kaveri on kyllä aivanväärässä paikassa tuossa kuvottavassa julkkiskuvassa.
Sopisi paremmin roskakuskiksi ja haalarit päälle.
Miksi pitää olla miehen näköinen nainen, eikö aito mies kelpaa? Tätä en ymmärrä homoissa ja lesboissa, miksi kumppanin pitää "olla kuin" toista sukupuolta?