Saattaa ruveta mielenterveys horjumaan pikkuhiljaa.
Joutuu lataamoon jos jatkaa pakenemistaan.
Joutuu lataamoon jos jatkaa pakenemistaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Rauhoittaviahan joutui jo nappailemaan vaikka poliisia siitä syytti. Mitä pahaa rauhoittavissa jos vetää parempaakin kuten kokaiinia?
Ei siis parempaa vaan pahempaa
Nyt jo nappailee lääkkeitä ja kaljaa
liekan tutut
https://www.youtube.com/watch?v=2qC42cI--E8&t=8s
mites hommat
jep
Onko Janitskinin mielenterveys ollut joskus kohdallaan?
Mielenvikaisuuden voi sokea Reettakin nähdä hänen kirjoituksistaan.
Todella vahvaa lääkitystä tullaan tarvitseman suljetulla osastolla.
hehe
ei kauaa
Janitskin kypsyy kun omena. Pikkuhiljaa alkaa terveys hajoamaan ja tipahtaa poliisin syliin omasta tahdosta tai mukamas vahingossa. Vankilassa saa sitten siemenet suoleen.
Näin siinä tulee käymään
Onko se Janitskin ihan pelkuri.
Vituttaako kommareita?
Kyllä+niitä+vituttaa+ja+rankasti.+Ja+tulee+edelleenkin+vituttamaan+vuosia.
Koska+suvakilla+ei+toimi+aivoista+kuin+10+%+siitä+mitä+normaaleilla+suomen+kansalaisilla+,+on+kohtuutonta+odottaakaan+muunlaista+käytöstä+matalamman+älykkyysosamäärän+omaavilta+pepunlipojilta.
Suotakoon+suvaitsevaisille+hieman+sääliä+,+onhan+tuo+taatusti+kipeäätekevää.Suurin+osa+serkkujensa+kanssa+avioituneita+miksei+Lieksalaisiakin+luiskaotsia.
;)
Tulehhan nyt Iljukka kotia ettet tarvitse ainaisesti juosta. Sinuakin varmasti KAIVERTAA jutun kanssa.
Pojat kongilla odottaa suorot kourassa Iljan anusta.
ei kauaa ;)
Mitäs järkeä on näin fanaattista sakkia huolehtia -rajat kiinni ja äkäseen.
JFS:n taistelijan (Jabhat Fatah al-Sham,JFS) otokset Syyriasta, joissa hän suostuttelee kahta pientä tytärtään itsemurhaiskuun, ovat levinneet pitkin maailmaa kapinallismedian jakelemana.
Toisen tytöistä uskotaan olleen viime viikkoisen poliisiasemaan kohdistuneen pommi-iskun takana, vaikkakaan asiaa ei ole pystytty todistamaan.
Videolla Abu Nimr, hyvin tiedetty JFS:n – nykyään al-Nusra tai Syyrian al-Qaida – riveissä taisteleva kapinallinen kuvaa vaimoaan hyvästelemässä 8-vuotiasta Fatimaa ja 7-vuotiasta Islamia.
https://www.kansalainen.fi/video-syyrialainen-isa-suostuttelee-pienet-tyttarensa-itsemurhaiskuun/
Se voi Iljaa vatsanpohjasta kouraista kun miettii munaa suolessaan.
Pistääkös varis liekas ainavaan katua pitkin ja raakkuuu kinkua ja muutta siipiään heiluttaen kun tyhjiä paitasa hihoja helekutis liian painava ei nouse vaikka vautisakin ottas.
Ei varikset vaan perikset
hehe