http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000005013229.html
valmistettu ihannemaassanne.
jossa työläisetkin oli miljonäärejä.
valmistettu ihannemaassanne.
jossa työläisetkin oli miljonäärejä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Avaaja on tietenkin hieman vajaaälyinen ja palstaa silloin tällöin seuranneena voi todeta että siihen tautiin ei sille näy parannusta tai apua avaajalle löytyvän, hullu mikä hullu ja hullunavauksiaanhan se tänne spämmii palstaa asiattomasti sotkien kuin hullu ikään. Avaaja itse kuulunee suomi24:n lasoljengiin, se porukka saa palstojen sotkemisesta päivittäiset lasolrahansa.
Kysehän on taas köyhien kusettamisesta raakaan kapitalistiseen tapaan, ei se siitä idässä mihinkään ole muuttunut. etiketissä on virheellistä tietoa aineen sisällöstä, mainitaan etanooli, mutta ei metanoolia, eli siinä mielessä voisi puhua kapitalismista, ei mistään punikeista joita Suomessa on mikroskooppinen vähemmistö. Suomideekut dokas monet silmänsäkin kun ne kiskoi metanoolilla vahvistettua autoon tarkoitettua ainetta...Ei auttanut edes EU:n alkoholin hinnat, suomideekut kiskoi korvikkeita kolinasta lasoliin. Mites kepu, tuomitseeko se tuollaisen köyhien kusetuksen? Tai tuomitseeko se köyhien kusettamisen noin yleensä?
No joo, ei tuon kajahtaneen trollin älyttömiä aivopieruja pitäisi nostella yleensäkään, sillä tuttuahan on vanha netin sanonta, että älä ruoki trollia.