Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Katseleeko naiset miesten etumuksia

julkisilla paikoilla missä ihmisiä liikkuu ja ajattelee että olisipa kiva saada tuo housujen pullistuman tuoma kyrpä sisälleni liikkumaan?
161103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kyllä olis kiva jos vaan työntäsit löylykauhan perseeseen kukkakaali kyrpä

2Äänestä
  • haenny ihan oikeesti hoitoo ittelles

    Äänestä

  • ... Löylis kertookin omista kokemuksistaan?

    1Äänestä

  • Kyllä nämä siideripissis tukiaiset töllistelee huuli pyöreänä ukkojen hautuvia luumuja ja lemuavaa heppiä kaduilla

    Äänestä

No itseasiassa viime viikolla oli pakko pariinkin kertaan katsoa yhden myyjän etumusta...ajattelin ensin et onko pojalla pidemmän puoleinen taskulamppu housuissa, oli sen verran näyttävä "pullistuma":)
Ei niitä etumuksia muuten tule tiirailtua jollei hypi silmille.

Äänestä

Itselle kävi uimahallissa erikoinen tilanne kun nousin altaasta ja kävellessäni saunatiloihin nuori nainen istui penkillä ja tuijotti suoraan märkiä uimahousujani munan kohdalta ja yhtäkkiä nolona käänsi pään pois kun katsoin häntä silmiin.

Eihän sitä miehenäkään koko aikaa katsele naisten etumuksia yms. Silloin kun panettaa niihin tulee kiinnitettyä huomiota. Parisuhteessa kun on ja säännöllinen seksielämä tuo tarve katoaa. Sinkkuna ollessa ajatuksia voi tulla useamminkin.

Äänestä
  • Ja löylykauha perseeseen lipsahtaa yhtenään

    Äänestä

  • Ja sen vielä julkisesti täällä huutelet kaikille.......munaton mies hahahhaaaaaa

    Äänestä

Katselee ja ihanimmat jopa kokeilee. Olin kuukausi sitten laivalla ja päädyin vieraaseen hyttiin parikymmentä vuotta nuoremman naisen kanssa. Olimme ryhtymässä juuri naimaan, kun oveen koputettiin. Äkkiä kalu farkkuihin ja avasin hytin oven. Siellä oli kolme hänen kaveriaan. Yksi istui vastapäätäni ja jutut meni heti levottomaksi. Hän vilkuili vielä puolikovaa kullini pullotusta farkuissani, ilman kalsareita. Tuli puhe et kuka istuu pallien päällä ja sanoin et olen ainoa tässä hytissä, jolla on pallit. Sanoi että saako kokeilla ja annoin luvan ja hän puristi kulliani farkkujen päältä. Ilmeensä kertoi, että nyt on jotain isoa kädessä ja puristi vielä uudelleen ja sanoi, että sulla on kyllä iso kulli. Kysyin että saanko kokeilla, onko sulla pallit housuissa. Antoi luvan ja laitoin käden legginsien kauluksesta sisään ja hieroin peukalolla klitorista vähän aikaa naisen huokaillessa......

Äänestä

En katso. Jos jotain katson niin takamusta :-)

Äänestä

Kyllä katson ja ajattelen :)

Äänestä
  • Katso löylykauha perseeseen kaappihomo runkkari

    Äänestä

  • vcggy kirjoitti:

    Katso löylykauha perseeseen kaappihomo runkkari

    Pyydä isiltä ja äidiltä joululahjaksi partakone niin saat vaihtelua seksielämääsi.

    Äänestä

  • rewrrerew kirjoitti:

    Pyydä isiltä ja äidiltä joululahjaksi partakone niin saat vaihtelua seksielämääsi.

    Pyydä sinä löylykauha perseesees kaappihomo

    Äänestä

  • Kävin laivalla saunassa ja ihmettelin, että missä on löylykauhat, kun suoraan ämpäristä piti löylyä heittää. Kysyin sitten kassalta, niin vastasivat, että löylykauhat häviävät viikossa, kun joku ne vie aina täältä. Sanoin että laittakaa ketjulla kiukaaseen kiinni, niin ei häviä. Annoin myös vinkin, että seuratkaa tätä palstaa, niin syyllinen voi löytyä aika nopeasti.

    Äänestä

TOTTA JUMALAUTE!!!. SANO POHJANMAAN NAINEN .KUN SUURTA KULLIA FARKUN LAHKEESTA,, NÄKI JA VILKAISI.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


joollu kirjoitti:

julkisilla paikoilla missä ihmisiä liikkuu ja ajattelee että olisipa kiva saada tuo housujen pullistuman tuoma kyrpä sisälleni liikkumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu