Madrid 2004, Lontoo 2005, Pariisi 2015, Istanbul 2016, Bryssel 2016, Berliini 2016...
Mikä puuttuu?
Rooma?
Mikä puuttuu?
Rooma?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä ne pian loppuu kun ISIS ja ISlam on wipeout!
Ei lopu. Islam on ehtymätön lähde terroria ja väkivaltaa. Niin kauan kuin lukutaitoisia koraanin allahiin uskovia riittää, riittää muslimeja jotka on valtmiita väkivallantekoihin jihadin nimissä. Muslimeja on puolisentoista miljardia, joten jihadistit ei hetkessä lopu. Lisäksi kun kansoja sekoitetaan tapahtuu kaksi asiaa eli väkivallan kasvu ja potentiaali vääräuskoisten terroriin kasvaa huomattavasti.
Löytyisiköhän tästä vastausta:
http://mvlehti.net/2017/01/08/miss-suomi-shirly-karvinen-esittelee-uuden-suomen-kansallisasun-katso-ja-hammasty/
Tarkemmin vielä:
https://totuusbloki.wordpress.com/2015/08/11/saatana-saapui-new-yorkiin/
Ja jos ei muka löydy, niin linkeistä lisää. Omalla aivolla ajattelukin saattaisi auttaa, mikäli sen tilalla ei lillu pelkkää keltaista nestettä tai valejuutalaisten orgioissaan halalteurastamien pikkutyttöjen verta.
Monta ja monta voisi lisätä vielä listaan. Eikä lopu ei. Varsinkaan kun ISIS-terroristit kouluttavat lapsensa jatkamaan "arvokasta työtään".