Yritän poistaa tekstini, TURHAAN

QuidQuoPro

Yritän tosissani jälleen kerran itse ilmiantaa omat pahat kirjoitukseni, joita olen joutunut vaarallisista tilanteista (Jumalien ja lastensa aiheuttamia) johtuen laittamaan palstoille. Kävi jo sääliksi Niitä pahojakin Jumalia, ja halusin ottaa pois tekstini. En kuitenkaan saa omia kirjoituksiani pois, vaikka jo kaksi, kolme kertaa olen niitä yrittänyt ilmiantaa, jälleen kerran.

Voisiko joku ulkopuolinen "posauttaa" minun pahat kirjoitukseni, kuten "Jumalat ovat pedofiilejä". Koska asia on paha ja koskee varmasti vain muutamaa Jumalaa, jotka ovat pahoja/langenneita iTSE. En halua loukata ketään, mutta kun jos tietäisitte minun ja ystäväni mokkasiinit, sen Elämän,jota olemme joutuneet kulkemaan, Herrojen VALEIDEN, vaarallisten sellaisten siivittämänä, niin olisitte ihmetelleet, että kas kummaa, kun en ole jo ampunut Noita pahoja Jumalia. Kun vaan tietäisitte! KAikella on aikansa ja paikka, ja nyt on Toivon mukaan kyseiset Herrat Jumalat lapsineen oppineet, olemaan VALEITANSA viljelemästä, asettamasta ja huutamasta, ja käyttäytymään Oikein ihmisiä kohtaan. Toivon mukaan tuli oppi, ettei tarvitse alkaa huutaa ulkomaille asti. Jos EI armoa tule VALEISTA ja langetuksista, asetuksista, niin sitten EI ole Armoa Herroja, Vääriä Jumalia KOHTAAN. Voisiko joku poistaa tekstini?

Olisi mielestäni AIKA sopia ja unohtaa riidat ja erimielisyydet Jumalien, Henkimaailman olentojen ja meidän ihmisten välillä. Katsotaan oppivatko, vai alkaako kohta heti taas jonkun Tumman lihavan Jumalan halut hanakat VALEISIIN. Toivon mukaan oppi ja JÄTTÄÄ meidät kaikki ihmiset ja olennot rauhaan. Emme mekään halua kauan, "ikuisesti" lyödä, kun olisivat oppineet ajat sitten, aikanaan, olisivat itsekin säästyneet kaikelta haitalliselta. Pyydän, poistakaa joku se kirjoitukseni, en saa sitä itse pois!

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Janne Ahonen E R O A A

        Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
        Kotimaiset julkkisjuorut
        106
        1728
      2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

        Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
        Maailman menoa
        127
        1462
      3. En kai koskaan saa sinua

        Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
        Ikävä
        93
        1326
      4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

        Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
        Ikävä
        62
        1173
      5. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

        Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
        Tv-sarjat
        10
        1058
      6. Saran ökytyyli käänsi katseita.

        On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        111
        1029
      7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

        Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
        Maailman menoa
        216
        848
      8. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

        Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
        Ikävä
        57
        773
      9. Ootko huomannut miten

        pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
        Ikävä
        122
        763
      10. Miksi ihmeessä?

        Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
        Ateismi
        20
        728
      Aihe