Mies on kiltti kun saa seksiä pari kertaa päivässä

Tämän olen huomannut.
7233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

laskin tänään et jos jokaisella kerralla tulisi osuma, olisin jo noin 30 000 lapsen isä.

Äänestä

Tää mies ei o saanu vuosiin.

Äänestä

Miehille riittää seksi ja ruoka. Naisille ei riitä mikään.

Äänestä

Ja kokemusta on?

Äänestä

Se johtuu siitä että laukeaminen sekä seksi nostaa dopamiini ja oksitoniini tasoja, mutta laskee testo tasoja.

Äänestä

Hyvää yötä

Äänestä

Olet siis onnistunut runkkaamaan pari kertaa päivässä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lempeäkin kirjoitti:

Tämän olen huomannut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu