Vieläkö inhan takomo pyörii?

Onko veneet vallanneet inhantehtaat jo kokonaan?
6474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Viimeisiä vetelee, mistä tulosta senjälkeen. Taitaa pää painua pinnan alle..... jälleen.Niin ne tukijalat katkotaan yksi toisensa jälkeen ja koko paska romahtaa.

Äänestä
  • Meneekö talous yhtä kuralle kuin sinulla?

    Äänestä


  • Ja nyt kun Buster osti keskolta Yamarin veneliiketoiminnan, ni sitten... ?

    Äänestä

Takomo myyty itä eurooppaan

Äänestä

Inhan tehtailla siis yksi jalka enää.
Miten noin muuten siellä pyyhkii?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Exahterilainen kirjoitti:

Onko veneet vallanneet inhantehtaat jo kokonaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu