Nykyajan skinit ja rasistit näyttelevät pyhimystä syyttämällä ulkomaalaisia huumerikollisuudesta, naisten raiskaamisista ym. Itse nämä skinit ovat hyvää pataa sellaisten huumeita ja muuta joukkoraiskauksia harrastavien ryhmien kanssa kuin natural born to killers, bandidos ja helvetin enkelit. Taitaa osua pahasti omaan nilkkaan nämä rikollistilastoilla elvistely. Juoksupoikiahan nämä pikku natsit ovat näille isoimmille jengeille mutta kuitenkin ovat edes auttamassa huume teollisuutta, prostituutiota (mistäköhän se aids leviääkään muusta kuin prostituution ja huumeneulojen/hörhöjen välityksellä?) muuta rikollisuutta, ryöstöjä, kiristystä, varkauksia, huijauksia.
Sanotte että mustalaiset on pahoja rikollisia, skinit on varmaan maamme monipuolisimpia rikollisia kattaen rikollisuuden alat raiskauksista huumediilaamiseen.
Sanotte että mustalaiset on pahoja rikollisia, skinit on varmaan maamme monipuolisimpia rikollisia kattaen rikollisuuden alat raiskauksista huumediilaamiseen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Monta riviä täyttä paskaa!
Eipä ollu paskaa, ihan tosiasioita.
Työtävieroksuvina skinien on rahoitettava loisiminen rikoksilla, se on ihan selvä juttu !
OTTAISIT ASIOISTA SELVÄÄ ENNEN KUIN LATELET PERÄTTÖMYYKSIÄ. TOI MITÄ KIRJOITIT ON TÄYTTÄ PASKAA!!!!! ITSE NIMITTÄIN TIEDÄN SKINIEN TOUHUT KOSKA KUULUN JOUKKOON. HUUMEET OVAT NARKKAREIDEN ELI POHJASAKAN JUTTUJA SKINIT VIHAAVAT NARKKAREITA EIVÄTKÄ TUE NIITÄ LEVITTÄMISESTÄ PUHUMATTAKAAN. (MIETI MITÄ KIRJOTAT SENKIN AASI)
Tietääpähän nyt suhtautua kirjoituksiisi asian vaatimalla vakavuudella, jep.
........... työtävieroksuvista ja fattaa luukuttavista "aktivisteista", jotka viime vuonna olivat niin kännissä etteivät edes jaksaneet raahautua Kauppatorille riehumaan 6.12.??
Ihan samaa joukkoa, kuin Sinun "skinisi".
Sinä raiskaaja/narkkari/alkoholisti/viinatrokari/väkivalta rikollinen miksi sitten hengailette sellaisten huumediilereiden kanssa?
Skinien suojelema ja epäsuora/suora prostituutio ja huumejengien tukeminen levittää aidsia. Myöskin skinien harjoittama raiskaaminen edes auttaa erilaisten sukupuolitautien leviämistä.
Ettet nyt vain yhtään liioittelisi?
Mistähän johtuu etten minä tunne ketään mainitsemasi kaltaista ihmistä, vaikka voin väittää useamman kymmentä nahkapäätä tuntevanikin.
Otappa asioista selvää äläkä kirjoittele tämmöisiä kuulopuheiden varassa.