Kelan punahiuksinen nainen

Olet ilosilmälle työpäivän aikana. Peppusi on tosi hyvännäköinen, annat kivasti virtaa työpäivään jaksaa ulkona puurtaa;) voimia 5 kerrokseen;)
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"kele" et sua yhtää, ennee sos.tukkee, kun tällä mainostat.

Äänestä

Olen transventtiili.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Remonreiska kirjoitti:

Olet ilosilmälle työpäivän aikana. Peppusi on tosi hyvännäköinen, annat kivasti virtaa työpäivään jaksaa ulkona puurtaa;) voimia 5 kerrokseen;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu