Skeidakääkkä peittänyt skeidalogon ! Hahaha aa

😅😂😅😂😅😂
Kääkkä oli laittanut skeida yeti ulkohuussinsa skeida-räpylälogon peittoon 😂

Siihen oli lyöty päälle, tai koko logo korvattu, paljaan jalkapohjan kuvalla.

Ei edes itse skootisti kestä tuon irvokkaan auton irvikuvan tökeröitä yksityiskohtia !!!!! Lol

En viitsinyt ottaa kuvaa kun kai sekin jotain lakia rikkoisi. Mutta se täytyy sanoa että itäauto-kääkällä ainakin riitti itseironiaa, ottakaapa oppia, palstan skodatrollit!
9131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

On sulla elämäntehtävä...

Minua ei ainakaan jaksa kiinnostaa millä joku ajaa, keskityn enemmän omaan suoritukseen, vähän niinkuin koko elämässä.

Sulla lukee varmaan hautakivessä kun olet päässyt tien päähän että " Hän jaksoi vankkumattomasti, aikaa ja energiaa säästämättä, tarkkailla muiden ihmisten tekemisiä"

Ja ei, en aja skodalla, jos luulet että SE minua olisi jotenkin nyppinyt että arvostelet jotakin kodinkonemerkkiä.

Äänestä

juuri näin. ihmettelen itsekkin kuka idiootti ilkeää ajaa kaadetun huussin näköisellä autolla :D itäauto skodahan tunnetaan automaailman irvikuvana ympäri maailman ja se on muuten fakta. vain aatteen kannattajat ajavat itäauto skeidalla karvahattu päässä ja mahorkka suussa :D

Äänestä

XD Räpylälogo peitetty räpylänkuvalla. Röhöhöhöhöhöhööö! On se skeida irvokas hupikippana.

Äänestä

"Rebadge" on harrastus sekin. Skodisti tekee niin koska skodan merkki tuo syvän häpeän.

Äänestä

Skeidan logo onkin tosi rienaavan ja irvokkaan näköinen. On toi lättäjalan kuva parempi, kuvaa omistajansa jalan mallia.

Äänestä
  • Ei, vaan se jalankuva tarkoittaa sitä, että voit joutua kävelemään eli ns. apostolinkyytiläiseksi, jos ajat skeidalla.

    Äänestä

  • tulkitsija802590 kirjoitti:

    Ei, vaan se jalankuva tarkoittaa sitä, että voit joutua kävelemään eli ns. apostolinkyytiläiseksi, jos ajat skeidalla.

    Toisaalta kun kyse on kyljelleen kaadetusta ulkohuussista, niin sisällä olevan jalka siinä. Ei ehditty skeidaa suunnitellessa tyhjentää edes käyttäjää ulos huussista.
    Mutta aloittajan kääkkä on kyllä totinen heppu jos kerran on vaihtanut yläräpylän tilalle alaräpylän. Suoranaista idealismia!

    Äänestä

Hahhahahhaaaahahaaaa...
Minäkin peittäisin .... haaaaauaaauuuaaaahhhh..

Äänestä

Kyllä noin ruman irvistyksen minäkin peittäisin! Johan tuosta saa heikkosydämiset sydänlaakin !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyykholm kirjoitti:

😅😂😅😂😅😂
Kääkkä oli laittanut skeida yeti ulkohuussinsa skeida-räpylälogon peittoon 😂

Siihen oli lyöty päälle, tai koko logo korvattu, paljaan jalkapohjan kuvalla.

Ei edes itse skootisti kestä tuon irvokkaan auton irvikuvan tökeröitä yksityiskohtia !!!!! Lol

En viitsinyt ottaa kuvaa kun kai sekin jotain lakia rikkoisi. Mutta se täytyy sanoa että itäauto-kääkällä ainakin riitti itseironiaa, ottakaapa oppia, palstan skodatrollit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu