Olen tullut siihen tulokseen, että

Olen seuraillut tämän palstan kirjoittelua jo pidemmän aikaa ja olen tullut nyt siihen lopputulokseen että tehän jauhatte ihan silkkaa paskaa. Jokaikinen.
18129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Sinä tuot poikkeuksen tälle palstalle.

1Äänestä

Terve tuloa mukaan. Pääset itseäsi parempaan seuraan.

1Äänestä

Ei sillä että paskanpuhumisessa välttämättä mitään väärää olisi. Kuten Metsolan Antti tv:ssä joskus totesi että paska on luonnon aine, eli silloin paskanpuhuminen on luonnollista.

1Äänestä
  • Juu ja myös arsenikki ja syanidi on ihan luoonon aineita, mut en mä niitä tai edes niiden johdannaisia kuitenka kovinka mielelläni uudenvuodenpaukkujen lantrinkina käyttäis!? :/

    Äänestä

  • Timo3T kirjoitti:

    Juu ja myös arsenikki ja syanidi on ihan luoonon aineita, mut en mä niitä tai edes niiden johdannaisia kuitenka kovinka mielelläni uudenvuodenpaukkujen lantrinkina käyttäis!? :/

    Se joka viinaa lantraa sillä on jotain muutakin salailtavaa. Vai miten se meni.

    Äänestä

Tarkena yleistä politikpn kommentia.

Voidaan saadaan tehdään

1Äänestä

Asiaa täällä on enimmäkseen. Asioita joita ei valamedia kerro. Suvakkina tietysti se vituttaa sinua, se totuus pääasiassa joka täällä kerrotaan suoraan, peittelemättä suvakismin valheellisuuden viittaan.

1Äänestä
  • Minä en ole mikään suvakki. Täällä jauhaa tasaisesti paskaa niin suvakit kuin antisuvakitkin.

    Äänestä

Ja sä sit ilmeisesti tykkäät vietävästi paskasta, ku oot malttanu seurata tätä omien sanojes mukaan "pidemmän aikaa"?

Vai kui?

:D

Äänestä
  • Mihinkähän tulokseen aloittaja olisi tullut jos ei olisi seurannut palstaa, vai eikö tulosta olisi tullut lainkaan ?

    Äänestä

Sis mikä on suvakki

Äänestä

Mä on kantasuomalaine ja omistaa kasi taloa

Äänestä

Sipilä oleppa nyt vain hiljaa siellä, kritiikkiä pitää kestää politiikassa.

Äänestä
  • Kunpa olisinkin Pipilä. Sillä sitä on rahaa niin ettei paskalle taivu.

    Äänestä

Monta sulla

Äänestä

Mula 4 takkaa monta sula

Äänestä
  • tarkoiti varmaan akkaa

    Äänestä

  • ghjkdt kirjoitti:

    tarkoiti varmaan akkaa

    Ei vaan kakkaa. Paskapuheistahan täällä oli nimenomaan puhe. Paskapuhetta paskanpuhumisesta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Lähetysrienaaja kirjoitti:

Olen seuraillut tämän palstan kirjoittelua jo pidemmän aikaa ja olen tullut nyt siihen lopputulokseen että tehän jauhatte ihan silkkaa paskaa. Jokaikinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu