Miten vietät sen?
Vastaukset 13
- Luuserioon
Syrjäydyn.
- viiiiinaaaaa
Jua viinoo se helepottoo :D
- fkdjfjföa
viiiiinaaaaa kirjoitti:
Jua viinoo se helepottoo :D
No en käytää viinoo. Mie syrjäydyn ilman sitä. Lopeta siekii
- hippiäinenn
Kävin punttisalilla ja saunoin. Söin ja keitin kahvit ja heitin pyykit koneeseen. Kohta pienet päikkärit. Illalla pysyn kotona (inhoan rakettien paukuttelua!) Ja huom! selvinpäin :)
- illesanterituomas
Nukun vaan et jaksaa huomeen kii nukkuu, ja koko viikko nukkuu. Mie en muuta tee kuun oottelen tt tukee ja nukun. Olen oman onneni seppä. Luksuselämää vietän. Toimitusjohtaja omassa punkassa.
- väliin-tulee-buuummm
Ruottalaiseen tyyliin
...
Lähiössä autoi poltellen ;) - kun.olis.terve
Olen ollut kipeänä Jouluaatosta asti, jonka vietin ulkomailla. Influenssa. Kova kuume. Kissan kanssa sohvalla maataan. Syön jätskiä kun mikään muu ei maita.
Jos olisin terve menis varmaan koko lailla samaan tapaan. En juo enkä juhli. Rahani löytävät mukavampaakin käyttöä! Yksin selvänä.Koska viime uusi vuosi meni railakkaasti Berliinissä. Syön,kuuntelen musiikkii, katson telkkuu,söin jäätelön. Käyn saunassa. Toivottavasti nukahdan ennen kello kahtatoista ja tulpat on korvissa. Muuten kuuntelisin yömusiikkii.
- Noisunsilmätkattoo
Hitto ku sie oot pelottava. Oot sie mörkö. Toivottavasti et oo mun sängyn alla tai vaatekomerossa.
- möörkööö
Noisunsilmätkattoo kirjoitti:
Hitto ku sie oot pelottava. Oot sie mörkö. Toivottavasti et oo mun sängyn alla tai vaatekomerossa.
Sammo mieltä mun mielest toi ulkoasu täyttää / tulis täyttää joku eu-direktiivi joka estää keskustelu-palstoilla "rennon oleskelun" eikö tollasii Mörköi yhteiskunta saa kaappeihin niin kuin Homot aikanaan? taas olis tolla rintaanpotkija järjestöllä potkittavaa (mut ei siellä vaan linnassa maataan) ja pieni ihminen joutuu omillaan toimeentulemaan.
Ihan ihminen oon. ihmiset on mörköi. En ole kaapissa enkä mene. oon ihmisten ilmoilla ainakin toistaiseksi.
- iiiiiiiiiikkkkkk
uunounelmaerakko kirjoitti:
Ihan ihminen oon. ihmiset on mörköi. En ole kaapissa enkä mene. oon ihmisten ilmoilla ainakin toistaiseksi.
Pussi päässä, muuten voi saada sydärin jos tuut vastaan.
iiiiiiiiiikkkkkk kirjoitti:
Pussi päässä, muuten voi saada sydärin jos tuut vastaan.
Okei. Jotku tykkää.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342047
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601194- 201085
- 41736
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤225668Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa204613- 51475
- 38438
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42432