kysymyksiin? Vai onko käsi vielä Joulun jälkeen turtana vaimon hakkaamiselta,perheen hankeen ajamisen,lahjojen särkemisen jäljiltä.
Eivätkö sovinistit osaa vastata HISHER:n
6
684
Vastaukset
- feministin.huumoria
Hisher (eli sinä itse) voisi jo vihdoin keksiä jotain uutta. Näihin hassunhauskoihin kysymyksiin on jo vastattu tuhannesti.
- HISHER
En ole ollut tällä palstalla juuri koskaan ja minä en ainakaan tiedä mitä sovinisti-isä opettaa pojalleen naisista ja naisten kohtelusta.
Ja en ole feministi. Yhtä hyvin näitä kysymyksia voisi esittää
kukkakeppi filosofi mies. - feministin.huumoria
HISHER kirjoitti:
En ole ollut tällä palstalla juuri koskaan ja minä en ainakaan tiedä mitä sovinisti-isä opettaa pojalleen naisista ja naisten kohtelusta.
Ja en ole feministi. Yhtä hyvin näitä kysymyksia voisi esittää
kukkakeppi filosofi mies.Älä jauha paskaa. Tuossahan noita melkein samanlaisia aloituksia on alempana useampia. Siis tyyliin mitä/miksi sovinisti/sovinisti-isä pojalle/tyttärelle/äidille ja niin edelleen.
Olet niin yksinkertainen tapaus, ettet osaa muuttaa alkeellista tyyliäsi etkä edes valehdella uskottavasti. Kirjoitusvirheetkin ovat aina samanlaisia. - kukkatukka
Kas kas, herra sovinisti suuttui, kun kysytään hänen tapaansa välittää ideologiaansa ympäristöön. Toisaalta, sovinismi leviää kuin ilmansaaste, joka suuntaan ja haittaa elämää. Tein muuten mielenkiintoisen huomion, siellä missä ilma on saastuneinta, on sovinismi ja macho-kulttuuri voimakkainta,
- OlenRobotti
Se kävi tuo HISHER Ylöjärvellä uimassa ! ;) Noin ninku toimittajan sanomana "mielenterveydellisesti vajaa kykyinen" alasti polski altaassa.
Ei sille viitsi vastata, reppana nainen !
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!932194- 841945
- 511523
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai481476- 1521450
Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I481364Oletko ymmärtänyt
Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?1441284Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla
Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!261146Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket251074- 1061070