Sellaista juorutaan, että keskustassa olisi tapettu nainen.
Vastaukset 4
- mymmeli156
Jouluna muumilaaksossa?
- Orivesi_väkivaltaisin
Tänään oli lehdessä tieto että Tapulinrinteestä löytyi kuollut mies. Kuolemaa tutkittiin ensin henkirikoksena ja nyt kuolemansyyn selvittämisenä. Erikoista että poliisi epäili ensin henkirikosta, mutta ei enää. Kai siihen on vaikuttanut se tosiasia, että Orivesi on pysyvästi väkivaltatilastojen kärjessä.
Juorujen mukaan tapettu nainen oli Tokmannin työntekijä.- johan_on_
Kuollut mies ei ole sama kuin Tokmannin työntekijä nainen.
- utale
Eikös siinä uutisessa lukenut, että kyseessä ei ole tappo. Ei rikosta siis, vaan kuolema.
Onko itsemurha, kun kuitenkin aloitettu henkirikostutkinnalla? Rauha vainajalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
- 53608
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48600- 76576
- 46569
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan183514- 41512