Jättiyleisö buuasi

Iltasanomat taas maalaa Sipilästä antisankaria koko voluumillaan monessa jutussa.Yksi otsikko siitä kun jättiyleisö buuasi .Jos 100000 yleistä 20 buuaa se kyllä kuuluu mutta 199980 buuamattomuus ei kuulu.
1<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaikkensa valtalehdet tekee että saisivat uuden oman hallituksen

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samaa_sontaa kirjoitti:

Iltasanomat taas maalaa Sipilästä antisankaria koko voluumillaan monessa jutussa.Yksi otsikko siitä kun jättiyleisö buuasi .Jos 100000 yleistä 20 buuaa se kyllä kuuluu mutta 199980 buuamattomuus ei kuulu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu