kiusaajatyyppiset aikuiset ottaa kohteekseen, miehet uskaltautuu lääppimään tai muuten ahdistelemaan seksuaalisesti ja lapset huutelee kaduilla.
Olen häiriökäyttäytymis-magneetti
miksinäin-
5184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jokin minussa on miksi minuun on helppo kohdistaa huonoa käytöstä. En vain tiedä mikä.
Tuntuu välillä, että olen joku yleinen likasanko, nyrkkeilysäkki tai sätkynukke johon saa purkaa kaikki ja tehdä mitä haluaa.
Sulla on semmoinen aura vissiin, ne haistaa sut ja siks.
Niinhän itikatkin parveilee jonkun ympärillä enemmän kuin toisen, kun sillä kiinnostavammalta varmaan on maukkaampaa verta siihen mitä ne tarttee.
Niin kai, ehkä musta jotenkin aistii sen että olen tosi herkkä ja siksi hyvä kohde kiusaamiseen ja muuhun.
Toisaalta taas tuntuu että toinen osa tykkää erityisen paljon ja ovat todella mukavia eli ei tämä nyt ihan niin synkkää ole. Mutta sellainen neutraali käytös olisi se mitä haluaisin, eli ei mitään ääripäitä joko tosi huonoa tai sitten lähes ylistävää. Nyt vähän lipesi jo ohi aiheen, mutta noh.