Mikä on tehokkain ulostuslääke

Vastauksiiiaaaa

Eli mikä ulostuslääke on toiminu teillä parhaiten.. (hinta) eikä mitään saarnoja sitten vain vastauksia kiitos! :)

11

3399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Blom67

      Luumumehu

    • 55565

      Magnesium

    • sata100sata

      Ruokalusikallinen tyrnejä, joka aamu. Saat samalla hyvän flunssan torjunnan.

    • Hmm134

      Itsellä tehoaa kaikki aina vaan muutaman kerran, kunnes keho jo tottuu niihin. Esimerkkinä, laxoberon-tipoista riitti alkuun vaan suositeltu tippa-annos, nykyään ei tee mitään paitsi mahakipua vaikka ottais 20 tippaa. Kuivatetut luumut tehos alkuun sellasinaan, sen jälkeen piti liottaa niitä yön yli vedessä että tehois.. Nykyään ei mitään tehoa. Tldr: Mulle hetkellisenä tehonnut laxoberon-tipat ja luumut. Kunnon lääkkeisiin en oo vielä koskenu mut varmaan pitäis, toivoen ettei kroppa totu niihinkin.

    • Kooolaax

      Hohhoijaa että ootte hulluja.

    • Dkdksslslqp

      Mä kokeilin glauberg suolaa ja hyi vittu mikä olo siitä seuras.... siis siitä pelkästä mausta lenti laatta et sinänsä se toimi... mul oli 2 päivää ihan karsee olo ku sen olin ottanu😷 oisko jotain pillereit jotka ei maistu miltään ja jotka ois tehokkaita?

    • Ert126

      Toilax tabletit toimii kunhan ottaa riittävästi..

    • anna-leena-ankeinen

      Aloittaja. Ajattelet hyvin lyhytnäköisesti, jos jatkat tuota rataa tarvitset dynamiittia että saat kökkösen irtoamaan.
      Itselläni on krooninen ripuli, joudun syömään siihen lääkkeitä, ei paskominen laihduta, kuvittelet vain.
      Koitapa tulla järkiisi jos ei ole jo myöhäistä ja olet pilannut aineenvaihduntasi.

    • Bimbo! Itselläni hra chroni taas yllä . Ja en ehdi vessaan . Ja kyllä vaihdan lakanoita öisin jnejne . Jos on ummetusta varaa aika lääkäriin. Ja mielellään gastroentrologille. Älkää hyvät ihmiset leikkikö Terveydelle! Oikeasti !

    • thisishowidoiit

      Itelläni ksylitoli pastillit ovat toimineet! Syön niitä puoli rasiallista päivän paaston jälkeen ja maha tyhjenee heti. Sitten syön oikeaa ruokaa, paastoan ja taas ksylitolia. Paino tippuu hyvää vauhtia.

    • Pipeg

      Pieni tablettinäyttö ja suomalaistyypillinen HIDAS nettiyhteys huonolla näkökyvyllä tiirattuna aiheuttaa silmäsärkyä, turhautumista, tukaloitumista, vatsanväänteitä ja kiireen pihan perälle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      22
      4224
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      32
      3488
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      54
      3364
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      20
      3318
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      123
      2910
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      27
      2657
    7. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      116
      2350
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      12
      2341
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2155
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      29
      1757
    Aihe