Patrik Laine miltei ammuttiin USA:ssa!

Laine oli kentällä vain tunteja ennen kuin alkoi paukkua!

Niin lähellä, että Laine ei saanut kudista! Jos olisi saanut, ei maallamme olisi enää mitään ylpeilyn aihetta. Onneksi Lauderdalessa kuoli vähempiarvoisia ihmisiä!
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laine ampuu tarvittaessa itse nopeasti ja tarkasti vaikeastakin asennosta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taasPUMPUM kirjoitti:

Laine oli kentällä vain tunteja ennen kuin alkoi paukkua!

Niin lähellä, että Laine ei saanut kudista! Jos olisi saanut, ei maallamme olisi enää mitään ylpeilyn aihetta. Onneksi Lauderdalessa kuoli vähempiarvoisia ihmisiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu