Eri näköisiä ja ikäisiä lapsia kolmesta eri avioliitosta, hyi helvetti. Aina kun nuo mönkivät lavalle tulee mieleen että siinä on kyllä johtajansa näköinen ja oloinen lauma: vastenmielinen ja tyhmä.
Trumpin perhe on irvokas näky
kjkejfsjkj
12180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Samanlaisia uusperheitä on Suomessa vaikka huru mykky. Sekä ukko että akka ovat toista kertaa naimisssa, ja molemmilla on mukanaan pentuja edellisistä avioliitosta. Osa lapsista jo aikuisia ja lähtenyt pesästä.
Ainoa ero Trumpilla on että hänen vaimoillaan kellään ei ole ollut pentuja edellisistä avioliitoista. Mutta muuten tuollaisia suurperheitä on meillä kotomaassa ihan omiksi tarpeiksi.
Somaliperheillä meno on vielä hurjempaa. Asunton pakkautuu ihan normaaleina viikonpäivinäkin 10..15 hengen porukoita, monesta ikäpolvesta. Ihan vaan bamlaamaan keskenään Kela-korvauksista ja mässyttämään Khat.mässyä.
"Ihan vaan bamlaamaan keskenään Kela-korvauksista ja mässyttämään Khat.mässyä."
Sas se.
Kerääntyvät keskenään rahastusvinkkejä ja tietoutta antamaan kuin Australian aborginaalit aikoinaan nuotioille konsanaan..
Rupesitko suvakki nyt rasistiksi?
on varaa, toisin kun näillä esmes tositvn erilaisilla äiskillä ym. .
Kertovat, että olisi juutalainenkin joukossa?
Myös tytär Ivana kääntyi juutalaisuuteen, sen ortodoksijuutalaisen ukkonsa perässä.
Voi veikata että Trumpilla tulee olemaan kohtalaisen hyvät suhteet Israeliin. Myöskään vuosittainen 4 miljardin dollarin sotilasapu ei tule ainakaan kutistumaan.
http://www.talouselama.fi/uutiset/yhdysvallat-hyvaksyi-ennatyssuuren-38-miljardin-dollarin-sotilasavun-israelille-6582461
Ihan eri luokkaa on Melanie Trump kauneudeltaan ja seksikkyydeltään, kuin vasta valittu Miss Helsinki, joka parhaiten sopisi jollekin homo-gorillalle puolisoksi.
Sääntöjen vastainen aloitus!
Täyttää rikoksen tunnusmerkit joten poistettava välittömästi ja aloittajalle kovin mahdollinen rangaistus.
Miten eroaa suomalaisesta uusioperheestä? Paitsi siten, että sossu ei maksa noiden elämää.
Kun on rahaa ja valtaa on varaa vaihtaa. Toiset vaihtaa vasta kun akka kuolee, ja tunkee kuoleen akan vanhat rillit uuden kuonolle.
Kääntäkääpä tämä aloitus koskemaan Obaman perhettä.
Miksi merkitys muuttuisi rasistiseksi?
Kertokaa koska en tajua tätä maailman menoa:(
Danny ja sen lapsimorsian on irvokas näky.
Tämä viesti poistetaan sääntöjen vastaisena.