Onnea uudelle miss Helsingille, loistavaa!!!!
SUOMI ON UPEA MONIKULTTUURIYHTEISKUNTA!!!!!!!!!!
HyväSuomi
32578
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Aloituksellesi nauraa aidan seipäätkin.
Kyllä vain on, kaunis Suomineito
Oikea eloveena tyttö!
Kaunis on ja sillä siisti!
Helsingin kaunein nainen.
katsokaa MV-julkaisusta ketkä tämän miss Hesa-Eloveenan vaitsi...
Laittamani linkki oli sääntöjen vastainen.
Miksi?
Onko tuomaristo myös?
Ensi vuonna missiksi valitaan se mustakaapuinen nainen, joka harhautti poliisia ja iltapäivälehdistöä valheellisilla väitteillään ahdistelusta?
Tuomarit olivat pääosin afrikasta ja lisäksi siellä hääräsi transun näköinen marttiina. Iso nenä on heidän mielestään kaunis. Jos uros sarvikuono osasallistuisi kisaan niin taatusti voittaisi.
Kaikki nuo ehdokkaat ovat viehättäviä nuoria naisia. Voimme vain päätellä, ketkä nykyään asuttavat helsinkiä, joten ei kannata ihmetellä. Onnea voittajalle ja osanotto suomen kansalle.
Tästä taas poistetaan viestit sääntöjen vastaisena.
Hyvän näköinen nainen, silmäkkäin nähtynä vieläkin kauniimpi...
Niin on Lola Odusogakin, vielä nykyäänkin...
👍Olet oikeassa👍
Suomi on hyvä maa asua, aivan kaikille, myös puolijauhoiset rasistit vaivat asua täällä.
Kunhan ei mis Helsingin sinne..
Mahtaneeko nuita rasistiapinoita jotenkin ketuttaa??
No joku raja se on ylläpidollakin moisen pskapuheen suhteen!?
Miksi tämä vaikka ylempänä ehdotan samaa pskaa?
No lähtölaskenta alkaa tällekkin.. 3...2...
No mitä minä sanoin:)
Viesti poistettu sääntöjen vastaisena.. Kyllä vaan jotain ketuttaa Husu mistetr Suomena
Paremmat ihmiset yrittävät tuoda monikulttuurisuutta esiin kaikin tavoin, jossain vaiheessa tilanne kärjistyy lujasti ja sitten ei ole enää paremmilla ihmisillä kovinkaan mukavaa.
Jos olisin itse ns. parempi ihminen en kyllä uskaltaisi pakkosyöttää tätä monikulttuurisuutta näin kovasti kuin nykyisin syötetään.
Tolkun ihmisiltäkin loppuu kärsivällisyys joskus ja sitten ei ole enää paluuta entiseen.
Aika aussiaboriginaalin näkönen kun jostain kulmasta katsoo.
NO, kaikkia ei voi miellyttää ja jos olis ollu kuka tahansa noista ehdokkaista, niin varmasti olis jotkut pitäneet vääränä valintana. Ken leikkiin lähtee, se leikin kestäkööt!
Ihan lapsellista jauhantaa koko asiasta. Missikisat on muutenkin pinnallista paskaa, jotka pitäs kieltää.
Oikeasti kauhea. Mutta kohta tästä poistetaan sääntöjenmukainenkin viesti.
Linkki on jo poistettu.
Parasta asiassa on että rassistia ottaa päähän ja lujaa. Sai taas kerran turpaansa niin että tukka pölisi.
Paradoksaalinen kommentti. (antirasisti iloitsee väkivallasta )sitä "parempaa väkivaltaa " ihannoivaa xD
Vai niin ihanaaa...
No ei ole ainakaan pulaa missiaineksesta, kun Afrikasta tunkee pyytämättä ja tilaamatta holtittoman /vastuuttoman lisääntymisen seuraamuksia.
Lisääntyminen täällä voi olla vielä rennompaa ja "alkuasukkaat" motitetaan lopulta reservaatteihin, samalla sapluunalla kuin aikoinaan Amerikan mantereen valtauksessa!!
Suvakkien Suomi on levoton ja taantumuksellinen Suomi, merkillistä ettei näiden aivotyö riitä hahmottamaan kuinka kunniakansalaisiksi kohotettujen maissa eletään ja mihin se onkaan johtanut?
Ruma tosi ruma,
Kukahan olisi voittanut jos monikulttuurisuuden sijaan olisi äänestetty kauneinta ?
Niin, monikulttuurisuuden pakkosyötöstä tässä lienee kysymys, ei kauneudesta.
itä-helsinki taisi äänestää ainoan heikäläisten ehdokkaan
mikä tuon kisan tarkoitus on?
Minä olen aina pitänyt mustaihoisia ihmsiä kauniina.
Kuten todettua, sitten kun vielä saadaan mukaan Unelma Säleikkö ja Tyyne... niin kärkikahinoissa tulee tiukkaa...!!)))) PIMMPELIPOMM..
Mitäs sinne loppukilpailuun edes valitaan noin monta vaaleata, jos tarkoitus on valita miss monikulttuuri?
Ihan vaan, että olisi katsojillekin jotain katseltavaa, vai onko kakkonen taas ykkönen ja hankkii parhaat sopimukset?
Mahtaa kaikki ulkomaalaisetkin olla onnessaan, jos jossain tilaisuudessa pääsee tapaamaan Helsingin kauneinta ja kiikutatte paikalle tollasen. Kyllä turistit kaikkoaa.