Eli millaisia ajatuksia tämä seuraava juttu herättää muissa Keskstalaisissa?
https://blog.qruiser.com/qx.fi/
https://blog.qruiser.com/qx.fi/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ihastuttavaa olemme kultturelli Tom of Finland puolue.
Nykyisin muotisoitin on ukulele mutta kiertäessäni maailmalla olen tullut siihen tulokseen että se on banjo.Tuo maaseudun sukurutsautta harrastavien tukijullien ilontuoja.ilman banjonsoittajaa tupaillat ovat ilottomia.
Tuossa mennäviikolla juuri soittelimme metsäkämpällä nokipannukahvien lomassa banjoa.Paikalla oli pääsoittaja kanga, ja toista viulua vingutteli looshiveljeni hesekemboi.Loppuillasta tukimme banjon perseeseen, koska se ei enää ollut vireessä.
Ihana upseeri tuli jutusta minu mielee.
Kyllä sinä Ossi voit ihan omalla munakarvajohtaja nikilläsikin homoista kysellä. Kaikki palstalaiset toki tietävät taipumuksesi.
Ossi on vahvasti Rossin miehiä, mutta ainoastaan kotimaista ja koko Suomesta tasapuolisesti..
Tarkoitin kyllä tämän keskustelu avauksen ihan aikuisille ihmisille enkä millekkään 8 vuotiaille kakaroille. Mutta ikävä kyllä näyttää siltä että tälläkään sivulla ei asiallinen keskustelu ole mahdollista.
Älä yritä Börje, et saa kepusta homoseuraa.
Kysy Tommia, ellet ole siitten Tommi aloittajana.