Yhteisvessat tulevat.

Nehän nyt suurta muotia tulevat olemaan.
Sitä minä tässä joutessani ryhdyin miettimään että uskaltaisinko mennä koppiin lihavan somaliakan käynnin jälkeen?
Haju on varmasti tukeva.
681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Somaliakan perseen löyhkä on varmasti kammottava.
Siksi ne niiiiin kovasti somaliukkoja houkuttavatkin.

Äänestä

Yhteisvessoja minäkin kaipaan.

Äänestä

heh heh, tuo oli hauska:
somaliakan perseen löyhkä....., kuinkas ne pesisivät kun ovat niin lihavia.
Eiväthän nuo millään yletä niitä edes pyyhkimään kakan jälkeen.

Äänestä
  • Ei kai ne niitä pyyhi, haluavat pestä. Itsekin pesen persereikäni, kun saan tilaisuuden käyttää pr-suihkua siihen. Muija sanoo minua pervoksi, mutta oikeasti olen ylen siisti. Joka ei pese p-reikäänsä, on mielestäni aikmoinen tuhru.

    Äänestä

Mikähän niillä lesboillakin on niin hinku päästä koppeihin joissa miehet ovat lorotelleet pitkin istuimia?

Äänestä

Mä kusen kännissä usein pitkin seiniä.
Naurattaa ihan sikana jos oon vetäny heinää Liin kaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EmpienköPeräännyn kirjoitti:

Nehän nyt suurta muotia tulevat olemaan.
Sitä minä tässä joutessani ryhdyin miettimään että uskaltaisinko mennä koppiin lihavan somaliakan käynnin jälkeen?
Haju on varmasti tukeva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu