..yli 40 Israelilaista on puukotettu vuoden aikana ja nyt kuorma-autolla ajettiin ihmisten päälle.
On käsittämätöntä, että YK ja länsimaat tukevat Israeliin kohdistuvaa terroria.
Miksi Israel antoi Gazan alueen takaisin. Huopaaminen ja soutaminen on pahinta, koska muslimeilla ei ole mitään tajua tai aikomusta itsenäisestä valtiosta. Israel on valloittanut itselleen alueet,(sodissa, jotka kaikki ovat muslimien aloittamia tuhoamis-sotia) ja rakentaa ja kehittää maata, nimeltä Israel.
Muslimit haikailevat jonkinlaista ottomaanien aikasta "muslimien maata". Israel on pyritty tuhoamaan koko ajan mitä erilaisimmin keinoin.
Nyt pitää tukea Israelia ja siirtokuntien rakentamista. Tai mitään siirtokuntia ei ole olemassa ,vain Israelin valtion alueita.
Israelissa ei soitella eri valtioille ja anota apua tai marssita katuja raflaavasti muslimi murhien jäkeen. Israelilla ei ole varaa pelleillä, kun omia kansalaisia murhataan!
Onhan varmaa, että kohta Israel hyökkää taas sinne mistä terroria lähetetään Israeliin...
Israelissa jatkuvasti terrori-iskuja...
demarienvihollno1
3
171
Vastaukset
- mielikuvatpysyy
Muistuu mieleen video, israelilaisten sotilaiden sadistinen kivillä luiden rikkominen.
- MäOonRäppikurko
Mitä välii?
- NauraaKuollakseen
Mel Gibson räppää parhaiten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1058237- 1125764
- 555231
- 2895206
- 783851
- 583041
- 662757
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222558Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292532- 452491