On tää vaan niin hullupalsta etten tuu tänne koskaan enää.
Hullu mikä HULLU
hullumikähullu
16212
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Maltat mielesi ehkä 20s ajaksi ja sitten jatkat suu vaahdossa jumalaharhoistasi
Jos toi valehtelu ei lopu, haastan sinut raastupåaan
nbvhjklölkj; Eki Kuiva, Luterilainen läpsytysssitin mätisee hoopoja täällä
Vai valahtelu?
Uskonnot ja uskomukset - palstalla Luterilaiset kertoo kodinkoneseksistään ja ivaa meitä, parempia kristtyjä Löl, on tyypillinen homÅ kun on ottanut saatanankirjaimen Åå:n käyttöön.
Tässä Luterilainen evankeloi:
https://www.youtube.com/watch?v=3jwMP97-2eA
Eikä ole sattumaa, että hän on idiootti.
Mikä olise juttu Luterilaiselta, että rakasteli kalojen kanssa, hyih.
..siinähän olisi ollut evoluutiota kerrakseen jos luterilainen ja kala olisi saanut jälkeläisiä.. olisi varmaan tullut puhuva kala..tai sukelteleva luterilainen..
Floppaava lintu? flap falp fapf ap
Niin, tätähän se ateismi on. Ei järjen häivää...
No et ole tasapainossa puhinoisesi.
Juu. Aion kärtsätä makkaraa huomenna järven rannassa kallioluolassa ja otta bari bisseä.
Ateismi selvästi rikkoo mielenterveyden. Onneksi ateismista aina pääsee eroon alkamalla uskomaan.
Usko paimentolaismiehen keksimiin mielikuvitusjumaliin yleensä vaatii kunnon aivopesun lapsena. Useampi onkin joutunut hellari-isänsä hakkaamiksi kunnes on alkanut uskomaan mielikuvitusolentoihin. Kamala kohtalo :(
Oma penksesi se mielen rikkoo.. lakkaist sinäkin Ehto, sen kodinkoneseksin kirot ja olisit uskossa kuin mies. Bebebebe ei siedä kaltaisiasi sikoja
Ateistin mielepiteistä ei piittaa kukaan mitään. Sinä olet tehnyt itsestäsi pellen, siksi sinua ei noteeraa kukaan.
Näyttää kiinnostavan kun täällä yöllä notkut :D Mikähän siinä niin vaivaa että et kykene sulattamaan sitä tosiasiaa että me emme usko että sinun jumalaolentosi on olemassa. Saat sinä toki uskoa ja käyttää elämäsi tämän olennon palvontaan. Mistä kenkä puristaa?
"On tää vaan niin hullumikähullu etten tuu tänne koskaan enää."
Hulluna sinun pitääkin mennä mielisairaalaan.
Suu kiinni paska!