turviksen raiskausyritys
KulttuuriRukastui
11138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Täytyi olla tosi harvinainen yksttäistapaus. Siis tämä syyrialaismusun yritys raiskata saksalainen neito.
Niin tai ainakin se oli harvinaista, ettei kulttuurivaihto onnistunut?
Oho, mistäs nyt tuulee..?
Olis hittolainen hakannut sen turviksen mustelmille ja hampaat kurkusta alas, ihan turha poliisin vähän sanoa että soo soo, ei saa raiskata!
Hyvähermonen faija!
...tu mä oisin ollu toi isä, ni toi mutaturpa oltais saatu tulla kaapimaan asfaltista korkeintaan kuolinsyyn tutkijan voimin!
Loukkaantuiko syyrialaismies kahakassa? Tilattiinko hänelle ambulanssi?
Toivottavasti loukkaantu!
Ja PAHASTI!
Minkähänlaisen tuomion saksalainen saa lakun vapaudenriistosta. Suomessa tulisi kakkua.
Isä pelasti tyttärensä raiskaukselta
Tänään klo 12:43
Diskosta kotiin palaamassa ollut tytär huomasi miehen seuraavan häntä ja soitti isänsä apuun.
57-vuotias saksalainen mies pelasti 23-vuotiaan tyttärensä raiskaukselta. Tytär oli varhain sunnuntaiaamuna palaamassa kotiinsa diskosta Nordrhein-Westfalenissa sijaitsevassa Klevessä, kun hän törmäsi 23-vuotiaaseen mieheen.
Mies vaihtoi samalle puolelle katua ja lähti seuraamaan naista, joka soitti saman tien isälleen. Mies hyökkäsi pian puhelun jälkeen naisen kimppuun, löi kasvoihin, veti pois kävelytieltä ja kävi naisen päälle.
Kaikeksi onneksi isä oli lähtenyt heti puhelun jälkeen tytärtään vastaan. Isä löysikin tyttärensä miehen kanssa rannasta, kävi miehen kimppuun ja piti miestä otteessaan poliisin saapumiseen sakka. Nuori nainen vietiin sairaalahoitoon.
Tiistaiaamuna poliisi ilmoitti epäilevänsä 23-vuotiasta syyrialaista miestä seksuaalisesta pakottamisesta. Mies on ollut marraskuusta 2015 lähtien turvapaikanhakijana Saksassa. Miehen kerrotaan olleen tapahtuma-aikaan humalassa.
Lähde: Stern
KATRIINA MÄKELÄ
[email protected]
onko "kuvottava rikollinen" jo pidätetty?
Suomessa asiasta olisi jo vireillä mielenosoitus, jossa tuhannet ihmiset kirkuisivat vaatimustaan kamalan natsin tappamiseksi.
Tytön isänä olisin tappanut elukan siihen paikkaan ja häippässyt paikalta. Juuri siten pitäis toimia Suomessakin aina kun raiskaajamatu saadaan kiinni itse teosta. Poliisille soittaminen on pelkkää verovarojen polttamista ja elukka on pian taas jatkamassa raiskauksiaan.