Sinaturen ANKDAM är väl ingen frågespalt som

alltid måste svara på idiotiska frågor ?
19192
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

-ANKDAM är väl ingen frågespalt som
alltid måste svara på idiotiska frågor ?

siitä hillittömästä määrästä paskaa, jota ko. Propagandakone on tänne aikojen kuluessa suoltanut, on kovin vaikea ymmärtää hiljaisuutta muuten, kuin luovutuksen merkkinä

Äänestä
  • Om det bara är skit så varför vill ni ha mera ?

    1Äänestä

  • Ankdam har antagligen annat att göra än att vakta här på spalten dygnet runt som vissa andra personer.
    Någon måste arbeta också.

    1Äänestä

  • Ankdam on joutunut kaikkein paskimpiin keskusteluihin mukaan, mitä tällä palstalla on tarjota. Hän on silti kärsivällisesti jaksanut perustella sanomisiaan ja jakanut linkkejä. Samaa ei voi sanoa monesta tämän palstan fennosta.

    1Äänestä

  • poqieoiepoqi kirjoitti:

    Ankdam on joutunut kaikkein paskimpiin keskusteluihin mukaan, mitä tällä palstalla on tarjota. Hän on silti kärsivällisesti jaksanut perustella sanomisiaan ja jakanut linkkejä. Samaa ei voi sanoa monesta tämän palstan fennosta.

    En mycket seriös debattör är Ankdam.

    1Äänestä

  • helsingfors kirjoitti:

    En mycket seriös debattör är Ankdam.

    Borde finnas många fler.Tack för att hon orkar.

    1Äänestä

  • poqieoiepoqi kirjoitti:

    Ankdam on joutunut kaikkein paskimpiin keskusteluihin mukaan, mitä tällä palstalla on tarjota. Hän on silti kärsivällisesti jaksanut perustella sanomisiaan ja jakanut linkkejä. Samaa ei voi sanoa monesta tämän palstan fennosta.

    När det frågas efter källor eller länkar så blir det total tystnad,om länkar så fungerar de oftast inte.

    1Äänestä

  • samlarepådyngaeller kirjoitti:

    Om det bara är skit så varför vill ni ha mera ?

    Det är fennologik; dom vill fråga hela tiden, men vill inte ha nån svar.
    Stackars.

    1Äänestä

  • mjukis kirjoitti:

    Det är fennologik; dom vill fråga hela tiden, men vill inte ha nån svar.
    Stackars.

    Samma frågor också,vecka efter vecka,om de får svar så glömmer de väldigt fort.

    Äänestä

Ankka on siipirikkona

Äänestä
  • Ehkä on talvilomalla HBLstä.

    Äänestä

Ankdam som är den enda som håller sig till fakta.

1Äänestä
  • -Ankdam som är den enda som håller sig till fakta.

    Faktoidi on oikea sana tässä kohdin.

    Äänestä

  • En av de få seriösa debattörerna på forumet,så mycket smuskastande som hon fått stå ut med så hade en psykiskt svagare person gett upp för länge sedan.

    1Äänestä

Ankdam on Folktingetin tiedottaja. Hänen tehtäviinsä kuuluu seurata, mitä RKP:stä kirjoitetaan. Tällä palstalla on poikkeuksellisen paljon poistoja. Poistot ovat joko Ankdamin ilmiantoja ta Peppu-Reinon tekemiä.
Peppu-Reino toimii samalla, kun kirjoittaa palstan sheriffinä.
Saattaa olla myös Folktingetin palkkalistoilla. Folktingetin työntekijät joutavat tekemään kaikenlaista joutavanpäiväistä, koska työtehtävät eivät paina tai vie aikaa.

Äänestä
  • -Ankdam on Folktingetin tiedottaja. Hänen tehtäviinsä kuuluu seurata, mitä RKP:stä kirjoitetaan.

    Hyvä kun muistutat.

    Käväisin tuolla folkke west -sivustolla.

    Olipas siinä sivusto.
    Missään en ole törmännyt vastaavaan indoktrinaation määrään ja lukijan aliarviointiin.

    Äänestä

Pepulta poistettiin suomenkielisiä kohtaan ollut vihaviesti, hän protestoi sitä äänekkäästi: Omat koirat purivat

Äänestä

Ei kai kukaan jaksa vastailla näiden fennojen naurettaviin kysymyksiin jatkuvasti.

1Äänestä
  • -Ei kai kukaan jaksa vastailla näiden fennojen naurettaviin kysymyksiin jatkuvasti.

    Tylsämielinen vasta-argumentti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


användgoogleistället kirjoitti:

alltid måste svara på idiotiska frågor ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu