Breivik kokee olojensa parantuneen

Mutta kokee monet tilanteet nöyryyttäviksi; mm. on täytynyt riisuutua alasti naisten läsnäollessa. Kirjeenvaihtoa rajoitetaan rankasti.

http://www.ilkka.fi/1.2195694
580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se on ainoastaan hänen omaa syytänsä. Ja ehkä suvakkienkin.

Äänestä

O ks toi hinttarikin, jos sen mielestä on ihan kauheeta riisuutua alasti naistenmläsnäollessa?! :D

Ainakin henk. kohtasten kokemusteni perusteella mä pidän tota hyvinkin positiivisena tapahtumana! ;) :P

Äänestä
  • Jos on pieni mulkku

    Äänestä

  • Onkos Timo strip-tease -esiintyjä?

    Äänestä

  • boddie kirjoitti:

    Onkos Timo strip-tease -esiintyjä?

    Timo nyt vaan tykkää yli 70 vuotiaista niin ei ymmärrä asian puolta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korvari kirjoitti:

Mutta kokee monet tilanteet nöyryyttäviksi; mm. on täytynyt riisuutua alasti naisten läsnäollessa. Kirjeenvaihtoa rajoitetaan rankasti.

http://www.ilkka.fi/1.2195694

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu