Bison drawsko-2017 , sotaharjoitukset Puolassa. Naton maat antavat tukea liittolaisille heti kun uhka on olemassa.
Venäjällä on tietysti raivoripuli.
Uskaltaako Venäjäystävällinen Suomen media kertoa suomalaisille miten putlerin uhka Natossa kevyesti hoidetaan.
Venäjällä on tietysti raivoripuli.
Uskaltaako Venäjäystävällinen Suomen media kertoa suomalaisille miten putlerin uhka Natossa kevyesti hoidetaan.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Venäjä sortuu kahden vuoden sisällä sotilaallisesti ja taloudellisesti, kuten olemme saaneet täällä monta kertaa lukea. Natomaat tietenkin vievät demokratian Venäjälle ja suorittavat NEW DEALin maan luonnonvaroista pieteetillä, siten, että huolehditaan, että jokainen venäläinen ja kaalimaan kakara saa yhtä suuren osan maan luonnonrikkauksista, eikä ylikansalliset yritykset pumppaa maata resursseista tyhjäksi.
Mitä tulee sen jälkeen? Onko Natoluomus luotu vain yhden maan mahdollista uhkaa varten? Valitaanko Kiina seuraavaksi Pohjois-Atlantin puolustusliiton lempiuhkaksi, Trump ainakin on ollut karheana Kiinalle, vai taotaanko miekat auroiksi ja aletaan viettämään tuhatvuotista valtakuntaa, jossa kaikki ovat onnellisia.
Tuleeko Natosta vihertävä luonnonsuojelujärjestö, joka pitää maapallon lämpötilan nykyisellä tasolla ja supistaa maapallon väkimäärän hallitulla rakennemuutoksella ja robottiaseilla kahdeksasta miljardista kolmeen miljardiin.
Venäjän trolliarmeijan kuvaus.
https://youtu.be/MDV0NGS3Ir4
Ha ha länsi osaa pelaa venäläisten peliä.
Venäjä -Meitä siellä ei ole
länsi-Olemme harjoituksessa.
Toivottavasti harjoitukset siirtyi itä ukrainan ja Ryskij invalidien määrä monikertaistu.
Ihtamnet ei ole ihmisiä, se on vain biojääte.
Ryskij on ihan raivossa, liittolaiset ovat puolustamassa toinen toisesta.
Jatkuva venäläisten raivoripuli on jo venäjän orjan kansan tunnusmerkki.