Sähkötupakka räjähti 7 hammasta lähti....

USA Idahossa räjähti sähkötupakka miehen suussa. Mitä " ihmeen kaasua " noissa sähkötupakoissa oikein on, kun ne räjähtelevät ? Että silleen. Iltalehti.
7103
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Normaalitupakalla lähtee miljoonilta vuodessa henki.

1Äänestä
  • Aloittaja

    Tuskin se nyt henkilähtee yhdedtä henkosesta ? Tässä tapauksessa lähti hampaat yhdellä henkosella ja lavuaarin reunakin halkesi. Että silleen.

    1Äänestä

Olisko ollu oikari?

1Äänestä
  • Aloittaja

    Olisko joku ali hassan laittanut väärät ponneaineet ? Että silleen.

    1Äänestä

tämä keltainen on tämä vihreä on, , oliko napa sittenkin -

1Äänestä

Uusavuttomat osaa enää sätkääkään kääriä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpöhöpö kirjoitti:

USA Idahossa räjähti sähkötupakka miehen suussa. Mitä " ihmeen kaasua " noissa sähkötupakoissa oikein on, kun ne räjähtelevät ? Että silleen. Iltalehti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu