taalta lampimasta. Kallista taa netti taalla ja hidasta. Taalla helle. just tulin rannalta ja syon ja sitten taas bussilla kaymaan paakaupungissa.
Aika taas kohta loppuu. 15 min. eurolla. kiskontaa! Mutta hyvia viikonalkuja kaikille :=))))
Aika taas kohta loppuu. 15 min. eurolla. kiskontaa! Mutta hyvia viikonalkuja kaikille :=))))
Vastaukset 11
Vanhimmat
tänne takas sieltä täällä on hyvät hiihtoilmat;=))Kipparikin vetäsee kohta skinbat jalkaan;=))
Maistuiko laittamani heinäsirkkamuhennos?? Eikös ollut hyvää, mitä?
tuli viesti rajantakaa!! Hyviä loman jatkoja Typylle! Et sitten pystynytkään olemaan täältä poikessa! ;-)))
taidat viilata meitä linssiin. Hitto sää missään lämpissä maissa oo, korkeintaan Pärnussa. Nettikään meinaa enää toimia ku sieltä kirjottelet.
täältä raikkaan viileästä. Täällä on kuule netti halpaa ja nopeaa. Hiihtoladutkia alkavat taas olla kunnossa, tulehan jo takaisin ;=DD Lomanjatkot nyt kummiskin sinulle :))
Nyt viela yhden viestin teille kirjoitan. Kavi nimittain vieraskin. Yks Martin taalta Teneriffalta. No.. Se on yhden mun naistuttavan miesystava, jonka taa mun naisystava on nyt jattanyt. Kavi taalta meidan hotellista kysymassa Leenaa :=)))
Tainnut Leena loytaa uuden miehen :=)))
No mulla ei hataa, kun se kolli matkassa. Hitto :=(((
No leikki leikkina. Olen uskollista sorttia :=)))
Voi taalla teidellakin hiihtaa. Lumi on huipulla.
Harmi kun en suksia ottanut.
Mutta palaan tassa taas joku paiva asiaan kunhan kayn ensin visalla nostamassa rahaa, etta pystyy tassa netissa istuun. Moikka teille nyt :=)))
....livahdit teneriffal, vaik vein Sut Joulusaaril ja kollin Bangkokiin....))))
Kivaa Lomaa Sulle ja grrrr....Kollillesi!...))
antza
se todella olet,on sua kaivattukin :))
ala vaan tulla takaisin sieltä huuhaailemaan ;))
Todellakin,NAUTI lomastasi :)
vell,vell,ai sitä ollaan netis siellä lomaparatiisissä?paistaako arska?paljo lämpötila?varo haikaloja ja niitä paikallisia hemmoja ne viepi sulta muuten sytämmen typy!no tuohan mulle karkkia tuliaiseksi.
Ai saa tykkaat kayda espanjassa tuulettumassa..
Mina en ole ikina kaynytkaan siella suunnalla..
Pitais joku kerta siellakin kayda kattomassa mika meininki..
Ehka sitten elakkeella..
Pakko kai se on joskus isan mokkia kayda kattomassa jos sen kerta perii joskus tai ei se ihan siella ole mutta siella pain..
Pida oikein hauska ja rentouttava loma..
Maa vaan toita paiskin ja pidan sit lomaa kun silta tuntuu.. :)
Kunnon rusketuksen olet varmasti jo saanut?Tulehan pian takaisin tänne talven ja villapipojen maailmaan:-))