Lielahden Prisman sisäänkäynnin edessä oli kauheat savupilvet, kun mies veteli sähkötupakkaa!!! Ei ollut kiva mennä sâvupilvén läpi kauppaan!!! Tarviiko tupakoida oven edessä, kaikki savu menee lasikuiluun!!!
LIELAHDEN PRISMASSA SUUTARI
suutariin
287989
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Se suutari on hieno mies, mutta jos tekee jollekin mieli itkeä niin S-ryhmälle. P.S. eteisaulassa räkivät teinit häiritsee itseäni siellä enemmän.
Olen huomannut saman pilven, oli nuori ja puhalsi savua päin meitä!!! Tätä on moni valittanut, ei ollut vanhempi!!! Toivottavasti ottaisivat asiakkaat huomioon!!!
Kun menee omalla autolla alakerran parkkihalliin niin ei tarvitse kulkea ulko-ovista, suosittelen!
Pitää käyttää suutarin palveluja. Se on hyvä olla olemassa
Mä näin lihavan naisen siinä ovella.
Ei ollut kiva mennä kauppaan sen ruman läskin ohi.
Se näkyy vielä lasiovista sisällekin.
Et ymmärtänyt kysymystä?? Savusta oli kyse!!! Terveydellisistä syistä!! Lihavat ei saastuta!!! Ole asiallinen.
prisma voisi puhdistuttaa katoksen vähän useammin tupakanhajusta ja tumpeista.
Eikö Prisman päättäjät tiedä mitä LAKI sanoo? Kaupan sisäänkäynnin edessä pitäisi olla 10 metrin savuton alue!!! Mitä tekee vartijat?? Kulkevat kahvimukit kädessä!! Kuuluuko vartijoille ulkoalue??
Yleisellä paikalla liikkuminen on inhottavaa. Joutuu näkemään ihmisiä.
Ei ne ole ihmisiä, vaan sosialismin synnyttämiä kuluttajia.
Kyllä sen näkee naamasta, on niin hankalaa ja vaikeeta, ruttuturpia kylä täynnä.
Haiseeko muka sähkötupakan savu?
Se ei ole savua vaan höyryä. Selvästi vähemmän haitallisempaa kuin savu, siksi niitä käytetäänkin.
Ne höyryt sisältää vaarallisia kemikaaleja, höyryt vielä vaarallisempia kuin itse tupakka.
Kyllä ne parkkipaikan autojen pakokaasut on vaarallisempia! Kannattaisi tutkia asiaa oikeista lähteistä eikä pelkästään luottaa"iltapulun"lööppeihin!
Se mitään savua ole vaan höyryä! Eikä kannata huudella vaarallisuudesta jos ja kun asiasta faktaa ei kuitenkaan huutelijalla ole.
On nää kommentit niin älyttömän koomisia ettei näitä voi nauramaan lukea. Toivottavasti aloittaja ei sentään ollut ihan tosissaan.
Juuri teidän takia näitäkin asioita pitää välillä mainita???
Joo joo on nää teidän valitukset ihan syvältä sieltä. Ettekö te mäntit tiedä että Sähkö röökistä tulee höyryä ei savua. Eikös niitä jumaloitu kun ne tuli myyntiin?
Suusta se höyry tulee mäntti.
Voi tsiisus mitä porukkaa. Kolme ja puoli vuotta sitten joku poltti tupakkaa(?) Lielahden Prisman edessä ja vieläkin jaksetaan kaivaa vanha juttu esiin. Tänäänkin joku jossain polttaa tupakkaa. Ei muuta kun kytikselle ja kirjoittamaan. Palataan 5 vuoden kuluttua siihen.
Se ei ole savua, vaan höyryä.
Eikös sinne prismaan ole toinenkin ovi. Käyttää sitä ja antaa suutarin pössäytellä.
Eikös tuo sinne meneminen ole täysin vapaaehtoista???
Sokos-ryhmä on kuin mafia Suomessa. Saa ksiken läpi kaavoituksessa ja seuraa ihmisten ostoskäyttäytymistä. Kaupalla on suuret määrät ihmisten henkilötietoja hallussaan. Minä boikotoin ko. kauppaa.
Minä boikotoin boikotointia.
Ketä kiinnostaa ,
Esim .vertaa vaikka ilmastonpelastus suomi vs kiina, haahaaaaaaaaaaaaaaa
Ihana ja osaava suutari! Ei mitään valittamista.