Koivuvitsalla perse rikki!

viuhviuhvaan

Onko kokemuksia lapsuudesta tai seksitouhuista sellaista että koivunoksalla annetaan piiskaa paljaalle takamukselle oikein kunnolla? Eli piiskataan perse rikki niin sanotusti.

7

298

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuli-ja-kovaakin

      Silloin aikoinaan meidän faijalla oli 6-kokoinen mustakantinen vihko ja siihen hän kirjasi kaikki pahat teot viikon mittaan. Sitten lauantaina saunapäivänä hän selasi vihkoa ja laski rangaistuksen. Sen jälkeen piti lähteä pukuhuoneesta alastomana (jalkineet sai olla jalassa) hakemaan risua. Häpeällistä, ettei kukaan vaan näe. Ja ahdistavaa, sillä se oksa piti tietenkin koettaa valita sen mukaan, ettei se satu hirveästi. Mutta jos oli liian kevyt, tuli lisärangaistusta ja faija kävi itse taittamassa raipan. Naarmuillahan siitä takamus oli, sen se koivuniemen herra tekee. Mutta ei siinä kaikki. Vielä saunominen. Oli tosi kihelmöivää istua lauteilla hikoillen ja takamus kirvellen sekä piiskasta että myös hien kastellessa ne naarmut eikä tietenkään saanut venkoilla, muuten tuli uusintaa. Saunomisen päätteeksi minun piti pestä lauteet ja pesuhuoneen penkit.

    • uuvcfbb

      Rikkokaa perseenne työntämällä löylykauha sinne kaappihomot runkkarit

    • KirvelyäEsiintyi

      Koivunoksa ei ole ihan sileä, kyllä se helposti ihon rikkoo. Ei tosin ollut nuorena mahdollisuutta peiliin tuijotella, eikä kyllä kiinnostanutkaan. Minä painuin aina metsään, kun ukon kysistä pääsin vapaaksi. Ukko ei paljoa selostellut se toimi. Jos se huomasi kolttosen, niin sillä oli jo risu valmiina, kun tuli sisälle. Tosin ei joka kerta.

      Toistakymmentä vuotta ukon kanssa hommaa harjoiteltiin, kyllä sen siinä ajassa oppii. Siitä lähtien, kun huoltaja lopetti, olen haaveillut että jostain tulisi lujakourain mies ja verestäin pakarat sekä muistot.

      • Minä yritin kerran lyödä minua itse verinen sileän pajunoksa,löyn monta sataa iskuja mutta en saanut esille verta mutta koivunoksat minä luulen on aivan erilaisia!


    • Koo-18

      Ei oikein innosta nuo lapsiin liittyvät kirjoitukset näillä aikuisille tarkoitetuissa keskustelupalstoilla

      • Tuli-ja-kovaakin

        Eipä tässä ketjussa ole vielä ensimmäistäkään lapsiin liittyvää kirjoitusta. Tuossa omassa kirjoituksessa olin minä vuosikymmenniä sitten. Nykyisin annan vitsaa, mutta "lapset" ovat yli nelikymppisiä. Hyvin vitsa heidän takamuksellaan soi. Ja joskus vastavuoroisesti omallanikin. Mutta ei koivun oksa, sikkä ukkomiehelle ei niitä naarmuja tai mustelmia saa tulla.


    • Minä fantasiodaan että joku piiskasi minua näin että ihoni mene rikki!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      144
      3641
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      72
      2206
    3. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      64
      1938
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      97
      1911
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1869
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      9
      1714
    7. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1581
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1564
    9. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1370
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1353
    Aihe