Tuomitkaa minut ei kiinnosta mutta ongelma on se että tyttöystävälläni on suhteita takana 5 ja minulla ei ketään eli tyttöystäväni on eka kenen kanssa sekstailen. En voi silti elää tämän kanssa koska hän on kokenut ja minä en. Olen ajatellut että petän häntä ennemmin tai myöhemmin koska haluan ikäänkuin tasoihin hänen kanssaan. En tiedä olenko paska ihminen mutta haluan tämän menevän näin.
Tyttöystävän pettäminen
3
643
Vastaukset
- Kokeilkaa
Olet lapsellinen kosto jutun kanssa erotkaa jos täytyy pettää tai vapaa suhde molemmille tai kimppa panot oppia ja kokemusta molemmille
- dgdb
Et ole paska ihminen, mutta asenteesi on kyllä outo.
Jos haluat kerätä seksikokemuksia eri partnerien kanssa, älä elä yksiavioisessa suhteessa. Jos haluat kerätä kokemuksia saman partnerin kanssa, elä yksiavioisessa suhteessa. Asia on näin yksinkertainen.
Kaikkea ei voi saada. - Joopasjootaas
Sillähän sitä tasoihin pääseekin, kun vakisuhteessa poikuuden menettää ja sitten alkaa juosta vieraissa. Todella omaperäistä ajatuksenkulkua. Kun et tähänkään asti ole seksiä saanut, miten kuvittelet saavasi tulevaisuudessa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p385962Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2744931Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1594811Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1224617Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil193827Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192384Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32168- 661717
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill251702- 2111403