Vuosaaren tornitaloon asumaan.

Olisiko järkevää muuttaa kantakaupungista Vuosaaren tornitaloon. Liikennemelua on jo tarpeeksi kuultu.
462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tule minu naapuri, tervetuloa.

Äänestä
  • Hola asser tule min luo mina raiska sinu heti anal miu iso must kjyrpa oon

    Äänestä

Uksi kera vielä pojat💥💥⚡️✈️

Äänestä

Törni talossa ei taida asua, Vuosaaren pyromaani ainakaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HuipulleHalu kirjoitti:

Olisiko järkevää muuttaa kantakaupungista Vuosaaren tornitaloon. Liikennemelua on jo tarpeeksi kuultu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu