PULINAT POIS !!!!!!!!!!!!!!

Té olette itse äänestäneet Kusettajanne eduskuntaan....

Joten .... OLKAA HYVÄ .... ja kärsikää nahoissanne
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lopeta se voivottelu

Äänestä

Kusettajat voi aina erottaa.Sinne on valittu päättäjiä jotka osaavat hoitaa hommansa,jos näin ei ole ,potkut!

Äänestä

MISSÄ KEPU... SIELLÄ KONNA

Äänestä

Eikös ne konnat ole sieltä kepun puolelta aina olleet ja luikurit, kokoomus pyörii häntä-Heikkinä keskustalle mukana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kitinä_Kalle kirjoitti:

Té olette itse äänestäneet Kusettajanne eduskuntaan....

Joten .... OLKAA HYVÄ .... ja kärsikää nahoissanne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu