juoppo, ylilihava, paskalle haiseva ja örisevä perusjuomalainen.
Ikänsä yhteiskunnan siivellä elänyt, työttömyys ja sosiaalitukea nauttiva venkula, jolla ei elämässä ole muuta kuin ajaton alkutyhmyys .
Jytky, jytky,pötky, pötky
Ikänsä yhteiskunnan siivellä elänyt, työttömyys ja sosiaalitukea nauttiva venkula, jolla ei elämässä ole muuta kuin ajaton alkutyhmyys .
Jytky, jytky,pötky, pötky
Vastaukset 7
Vanhimmat
meillä ainahhii persuista on tullu poliitiikan suhtee hiljasta porukkoo
no kiljunjuonti on lissääntynnä
Niin, ympäristön saastuminen on todella vakava ongelma. Teukka H. ehdotti eräiden kansanryhmien siirtoa Ahvenanmaalle. Eiköhän sieltä persuillekin joku luoto löytyisi. Ovat jo nyt kuin merimetsot: rääkyvät perkeleesti ja paskantavat ympäristön pilalle.
Kiitos ei persuja, pidetään saaristo siistinä!
kuulostaa ihan siltä että siellä vikisee MINUN ihana naapurini...
Tänäkin iltana tämän tyhän kansan edustajat istuu kalja ja viinalaisen ääreen ja niin viisasta ja ammattitaitoista porukka et löyd edes Marssista.
Hyvää viikonloppua Suomen tyhmä kansa ja oikein vittumaista krapulaa.
Meidän kulmakuppilassa on Suomen pätetevin rakennusporukka, on timpuria, muuraria, sähkömiestä jne.
Merkille pantavaa on se, että nämä " tätä maata ei myydä" miehet, ei ole päivääkään työtä tehnet, mutta ammattitaito on hyvä ja työtjälki kiitettävää.
Ja matut ovat vieneet heidän hommansa.