Se kohta,jossa Maria on Matti Nykäsen luona ja otetaan selfietä,niin
tabletti on ison tupakka-askin näköinen ja värinen. Ihan selvästi näkee ne "tupakat." Mainos tulee monta kertaa viikossa,useamman kerran päivässä.
tabletti on ison tupakka-askin näköinen ja värinen. Ihan selvästi näkee ne "tupakat." Mainos tulee monta kertaa viikossa,useamman kerran päivässä.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Suojuksessa lukee Moschino.Se on valko-punainen ja erottuu edestä ne "tupakit"selvästi.
Veitola tekee hyviä juttuja. Olisi saanut mennä huutokauppakeisarinkin luo. Siinä olisi ollut mielenkiintoista tarina-aihetta monien vuosien takaakin! Tosin en tiedä vaikka olisi käynytkin mutta ehkä seuraavilla tuotantojaksoilla jos ei nyt!
olen katsonut ohjelmaa muutaman kerran! ikävä kyllä järkytys oli suuri! Maria Veitola oli ihan kammottava! en ikikuuna päivänä päästäisi hänenlaistaan ihmistä omaan kotiini! kuinka hän luimisteli, oli ihan kuin joku kätyri ,teennäinen ja kuin pahin juoruämmä! yököttää!