Vuokraasunnot

Onko ähtärissä kuinka tyhjillään vuokraasuntoja?kaupungilla tai yksityisillä,25v pois ähtäristä T:takaisin kotikonnuille keväällä
10507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hhaa haa mainio aprillipila

Äänestä

Uskottavaa😅
Jos järkevä olisit, lähtisit pois sinäkin.

Äänestä

Muutama voi olla. Myynnissä on paljon, mutta kauppa ei käy, koska omistajat odottavat hintojen nousua, joka alkaa ihan kohta.

Äänestä

Kerropa vähän tarkemmin itsestäsi ja vaatimuksistasi asunnon suhteen.

Äänestä

Onko Halkokaaressa vielä tilaa? Se kiinnostaisi.

Äänestä

Kyllähä sinä ittekin tiedät, että asuntoja on vaikka kuin, inhan tehtaallaki paljo.

Äänestä
  • Kerrostalojen Hakataloilla purettiin voimme kesänä.Inhassa taidetaan tehdä samoin.Tyhjiä asuntoja koko Pellonpää täynnä. Halkokaari liian kallis eliitin hössötystä koko eliitti alue.Ei ole Risikkoo,Merisaloa, jne näkynyt kiviä potkimas vaik kui huhuja onkin. höpöhöpö Trollia pukkaa koko Halkokaaren mainosjutut

    Äänestä

Asunto löytyi vuokraoven kautta.2kk niin takaisin kotikonnuilla.

Äänestä
  • Tervetuloa !

    Äänestä

  • Kotikontulaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takaisinähtäriin kirjoitti:

Onko ähtärissä kuinka tyhjillään vuokraasuntoja?kaupungilla tai yksityisillä,25v pois ähtäristä T:takaisin kotikonnuille keväällä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu