Trump - Valkoisen miehen paluu oli makeaa katseltavaa, kun Enbuske ja Stiller hakkasivat päätään seinään. Ohjelmassa tyhmyys tiivistyi. Eivät katsojat niin yksinkertaisia ole, etteivätkö tajuaisi, miten epätoivoista tuo Trumpin mollaaminen suomalaisten pikkunilkkien toimesta on.
Kyllä kansa on jo tajunnut, että YLE kaikkine toimittajineen on asenteellinen p-läjä.
Kyllä kansa on jo tajunnut, että YLE kaikkine toimittajineen on asenteellinen p-läjä.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pressiklubin keskustelijat munasivat itsensä totaalisesti.
pressiklubin homot stiller ja enpuske saavat nauttia nyt USAn valkoisesta presidentistä ! heidän hörökorvahomonsa pakeni kenian savanille paskakikkaroita tutkimaan.
TRUMP on laittanut tuulemaan, harvinaisen hyvä presidentti, ihan kateeksi käy suomalaisena. Muslimisaasttoille laitettiin tulppa perseeseen, ei enää somalisaivareet ja muut vuohennussijat pääse enää loisimaan jenkkeihin.
Sama suomeen mutta kun meillä on eu-nahjus presidenttinä!
Pressiklupi on aika lopettaa. Pelkkää suomalaisten pilkkaa koko ohjelma.
Oikeassa olet! Eikö Suomessa todellakaan pystytä parempaan? Muutama pelle leikkii älykköä. Häpeällistä!
Me pyydämme pääministeri Sipilä teiltä vastausta tähän velkaan ?
Ketkä me ?
Ylekö ?
Studiossa olleet ?
Vai hän itse ja joku ajankohtaistoimituksen henkilö ?
Stiller olisi voinnut vähän yksilöidyimin pyytää sipilätä vastausta.
No kait se pyysin koko ylen henkilökunnan puolesta sipilältä vastausta ?
Pressiklubin porukka on loukkaantunut kun USA:lla on jälleen valkoinen presidentti, joka pistää muslimisteille kovan kovaa vastaan.
Trump loistava äijä, rupes tekeen töitä heti,