Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olispa kiva kun

Nii olis kiva kattella pornoa pöydällä ,kun joku olis pöydän alla ja imis kaluani.
tai kun olis niin pitkä kalu ja taipusa selkä et vois ottaa itteltä suihin oikein
hitaasti herkutellen, no täytyy heittää pölyn imurista letku pois ja laittaa oma
letku tilalle, kun ei tässä ole ketään imijääkään paikalla.
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokeilin kerran imuria, sen imu on kylmää. En taivu minäkään itseltäni suuhun ottamaan, monet kerrat yrittänyt ;/

Äänestä

Mäkin olen kokeillu imuria kyllä se tuntuu hyvälle kun laitaa pienille sen vaan ok

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tumputtajam kirjoitti:

Nii olis kiva kattella pornoa pöydällä ,kun joku olis pöydän alla ja imis kaluani.
tai kun olis niin pitkä kalu ja taipusa selkä et vois ottaa itteltä suihin oikein
hitaasti herkutellen, no täytyy heittää pölyn imurista letku pois ja laittaa oma
letku tilalle, kun ei tässä ole ketään imijääkään paikalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu