Jostain syystä tämä halutaan sensuroida mutta toden totta näin se on.
Trumpin määräykset astuivat voimaan heti niinkuin normaalissa valtioissa kuuluukin.
Irakilaisia pakolaisia ei enää päästetä maahan ainakaan New Yorkissa, vaan joutuvat jäämään lentokentälle notkumaan.
Google kehoitta kaikkia muslimityöntekijöitään palaamaan HETI USA:aan
jne. jne.
OTTAAKO SE NIIN KOVILLE ETTEI TOSIASIOITA SAA KIRJOITTAA TÄNNE ???
Huomenna se on kuitenkin totuuteen herättävä paitsi tietenkään täällä hölmölässä.
Trumpin määräykset astuivat voimaan heti niinkuin normaalissa valtioissa kuuluukin.
Irakilaisia pakolaisia ei enää päästetä maahan ainakaan New Yorkissa, vaan joutuvat jäämään lentokentälle notkumaan.
Google kehoitta kaikkia muslimityöntekijöitään palaamaan HETI USA:aan
jne. jne.
OTTAAKO SE NIIN KOVILLE ETTEI TOSIASIOITA SAA KIRJOITTAA TÄNNE ???
Huomenna se on kuitenkin totuuteen herättävä paitsi tietenkään täällä hölmölässä.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Mitä luulette ? Lennätetäänkö nämä suomeen
Varmaan ja kivapuhetta lisää
Jostain se on alettava, ei voi hyssytellä enään.
Tervetuloa Suomeen. Meillä on tilaa. KELA maksaa. Unelma elää. Jihadisti saa rahaa ja lapset lisiä. Matkat maksetaan ja joka ikinen toive toteutetaan. ANSSI KELA halaa ja kaikilla on kivaa.
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
Ketään älköön syrjittäkö: uskontoon, ihonväriin, rotuun ja politiikasta johtuvista syistä..
Paitsi rikollisia ei saa päästää maahan. Toisekseen miksi nämä muslimipakolaiset eivät lennä Irakiin tai Saudi-Arabiaan. Sieltä löytyisi sopivaa kulttuuria aloittaa uusi elämä. Niin, islam ei leviä siten ja muslimimaat eivät halua heitä vaivoikseen turvallisuutensa vuoksi, kuten Saudi-Arabia mm. ilmoittaa.
Paitsi muslimeja ja manneja
Täältä on poistettu kirjoittamaton viesti!
Täältä on poistettu vihainen ajatus.
Kirjoittakaa koraanin jakeita.
Niitä ei poisteta. (uskon vapaus)
Mohammedi nai 7 vuotiaan ja pani tätä tämän ollessa 9 vuotias. (historiallinen fakta)
Hän oli täydellisin koskaan elänyt ihminen ja kaikkien muslimien esikuva. (sunna)
Tämä oli viimeisin koskaan lähetetty Jumalan profeetta ja hänen välittämäänsä totuuteen on kaikkien tyytyminen. (viimeinen sanoma)
Vihapuhetta vaikka onkin totta, näin se menee Suomessa saatana.
Tätä ei ole vielä poistettu mutta kohta poistetaan.
tämä viesti poistetaan myös sääntöjen vastaisena. Voisimmeko keskustella ? tämä viesti poistetaan sääntöjen vastaisena
Tästäkään ei ole toistaiseksi poistettuna mitään, eikä sillä väliä vaikka ei poistettaiskaan.
Voi että elämme ihania aikoja!Trump on parasta mitä pitkään aikaan on tapahtunut,jännityksellä odottelen seuraavia uutisia.Todella pistää tuulemaan maailmassa.Venäjä pakotteet pois ja kauppa rulaamaan.
tänne vaan, suomessa totuuden kertoja saa tuomion, ihan valtakunnansyyttäjän väsyneen naisen toimesta ja jihadisteille maksetaan työmatkat ja lapsetkin voi lähettää kotimaahan vaikka silvottavaksi partakoneenterällä. suomi maksaa sitten synnytykset ja korjausleikkaukset. paratiisi.
Päivi Nerg on jo avaamassa uusia vokkeja USAsta tuleville sotaa kauhuissaan pakeneville muslimeille, jotta pääsevät tänne rötöstelemään.
Vähän epäilen sitä, että irakilaispakolaiset olisivat päässeet ilman viisumia JFK-kentällekään asti.
Tässä ei koskaan ollutkaan mitään viestiä
Taas tässä piti olla viesti, mutta sehän poistettiin.
Trump näyttää suuntaa euroopalle.
Onko mestari tuleva suomen Trump?
Toivomme niin.
Keväällä Ranska saa uuden, kunnollisen presidentin ja syksyllä Saksa uuden, kunnollisen hallituksen. Mitäs parannusta Suomessa on luvassa kevään kuntavaaleissa: äänestäkää siitä!
Suomi ei saa koskaan uutta kunnollista hallitusta ikä muitakaan kunnollisia päättäjiä
Ja mitäköhän sensuurikanavaa sinä seuraat, kun minä katselin tuota menoa ihan YLE:n pääuutislähetyksestä? Vai katsotko koskaan televisiota? Ja samoin katselin ihan julkisesta sensuroimattomasta valtamediasta kun Kanadan pääministeri sanoi televisiouutisissa, että USA:n käännyttämät pakolaiset ovat tervetulleita Kanadaan uskonnosta riippumatta. Ja että USA:n riippumattoman tuomioistuimen tuomarit ovat kieltäneet presidentin määräyksen täytäntöönpanon niiden matkustajien osalta, joilla on viisumi tai oleskelulupa. Missä tämä välikohtaus nyt on haluttu sensuroida?