ironmikkihiiri alias ironmikess taas liikkeellä

Hei pojat, tuo ironmikkihiiri eli ironmikess taas häärii sivustoilla ja sylkee sairaita ajatuksiaan maailmalle. Kaivatkaa hiirenloukut esille niin saadan homma taas normalisoiduksi. Terveisin ironhiiripartiolta.
360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lyttyyn lässyt eiksjuu

Äänestä

Tarkottaako mikkihiiri tässä PM Jussi Niinistöä?

Äänestä

iiromikkiss on samanlainen narsisti kuin donald duck trump. päätohtori sanoisi että pahanlaatuista on...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ironhiiripartio6aper7 kirjoitti:

Hei pojat, tuo ironmikkihiiri eli ironmikess taas häärii sivustoilla ja sylkee sairaita ajatuksiaan maailmalle. Kaivatkaa hiirenloukut esille niin saadan homma taas normalisoiduksi. Terveisin ironhiiripartiolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu