Toistaiseksi 5599 sivua täyttä paskanjauhaamista. Onko joku tullut ajateleeksi montako tuntia täysin hyödytöntä aikaa on hukkaan mennyt ???
Voisi vaikka ulkona raittiissa ilmassa olla sen sijaan että kaljapönikkä kädessään tänne pskoja juttuja latelee.
Taidankin käydä ulos lenkille =)
Voisi vaikka ulkona raittiissa ilmassa olla sen sijaan että kaljapönikkä kädessään tänne pskoja juttuja latelee.
Taidankin käydä ulos lenkille =)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Perssuomalaiset ovat maamme ja aikamme suurin häpeä... kansaa vituttaa entistäkin enemmin kun muutos olikin negatiivinen ja päinvastainen mitä oli tilattu.
Joten persut voivat työntää sloganinsa "saat mitä tilaat" perseeseensä ja syvälle kun puhuvat vittuilemalla vielä entisille äänestäljilleenkin, nimittäin persut ovat maan suurin kusetus sitten 100 vuoteen.
Ja järviradiossa pyörii mainos polittiikka on rikki, no sekin oli lainattu kokkelilta ja persuissa ei ole ryhmäkuria? No sekin oli valetta kuten se että polttoaineenhinta ei persujen aikana nouse, oi tätä pelkkää kusetusta....
Ehkä me haikeudella muistelemme sitä aikaa kun täällä kirjoiteltiin todella innolla miten maahanmuuttopolitiikka tulee muuttumaan sekä miten vihervasurit ovat kauheita mamuttamaan ja tekevät Ruotsin mallia vaikka mamutus oli todella pientä ja turvapaikanhakijoiden määrät pieniä nykyiseen verrattuna.
Miten jokaisesta ulkomaalaisten tekemästä rikoksesta huudettiin ja kauhisteltiin kuin se olisi maailmanloppu. Ja että kun äänestät persuja, tästä tulee loppu. Lähtee rikolliset maasta eikä uusia tule.
Ja EU. Mikä mörkö se on. Siitä pitää erota heti. Sekä ei pidä lapioida meidän rahoja Kreikkaan. Mikä kirkuminen siitä.
Oli ne aikoja, vieläkin sydän syrjällään muistelemme miten oli kansa antaumuksella mukana niissä.
Ne kaikki kirjoittelut olivat tosiaan hukkaan heitettyä aikaa eivätkä ole johtaneet mihinkään toivottuun tulokseen.
Nyt sentään kirjoitetaan todellisuudesta, joka tulee aivan varmasti realisoitumaan. Persut menettää asemansa, sekä kansan kusetus loppuu