Ohjelmassa juuri , nainen tuntee vihaa Suomea ja omaa yhteiskuntaa kohtaan. Tämmöisiä on joku äänestänyt Suomen eduskuntaan edustamaan Suomalaisisia, Emma Kari on käsittänyt tehtävän päinvastoin että pitää vihata kaikkea Suomalaista.
Katsokaa kaikki Emma Kari
zzzzzzp
8196
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vihervasemmiston puolelta ollaan kärkkäitä tuomitsemaan erimieltä olevia mutta ei olla valmiita rakentavaan keskusteluun siitä että mikä sitä vihapuhetta aiheuttaa helpompaa on huutaa vain natsia ja rasistia?
Kirjoitahan nyt sitten, sinun rakentavat mielipiteesi, ps:n hallituspolitiikan suurista saavutuksista.
Avoin keskustelu kun paljastaisi heidän heikot argumenttinsa ja saisi heidät huonoon valoon. Osa näiden kannattajista kannattaisi vaikka kylähullua ihan vaan periaatteesta. Järki ei ole koskaan ollut näiden vahva puoli, tunteet ja mielikuvat on olleet pääosassa. Politiikka on suurta paskaa, totes aikoinaan jo Mato Valtonenkin.
Oli kamalaa kuunella Emma Karin lässytys, näittekö emman ilmeen kun Husua haastateltiin kuola valui suupielistä, siitä kyllä näki selvästi että vihervasurit haluaa matuista enemistön Suomen maaperälle,,,
Kyllä näin emman ilmeen, ei puuttunut kuin huokailu. Hän on muutoinkin senoloinen, kuin olisi muissamaailmoissa.
Kyllä on yksi inhokeistani nyt ja menneisyydessä kun tämä huseerasi valtuustossa. Vaarallinen ihminen, fanaattinen uskossaan.
Kyllä huomattiin, kuinka helvetissä joku äänestää näitä vihervassuja, he eivät ole missään asiassa kantaväestön puolella,,
YLEn vasurit käyvät nyt puolustusvoimien ( suomen kansallisylpeys) vastaan ja ilmottanut että eivät vastaa anteeksipyyntöön. Pitääkö minun oikeasti rahoittaa tätä radiofirmaa?