Nyt eletään kryptovaluutan ja maailman historian käännekohtaa kun kun One kolikikolla toimiva kauppapaikka on avautumassa lähipäivinä ja kolikkosijoittajat saavuttavat taloudellisen vapauden ja loppuelämän passiiviset tulot.
Olisi kiva kuulla mitä tavaroita tai palveluita palstaa lukevat ONECOIN sijoittajat aikovat ensimmäiseksi dealshagerista ostaa? Voi vaikka lujetella ranskalaisin viivoin tai perustella hieman pidemmästikin.
Dealshakeri on avautumassa - mitä ostatte?
9
475
Vastaukset 9
- jos.Siwan.löydän
Lähi Siwasta haen kyllä ensviikolla Onecoineilla korin kaljaa, sen verran stressaavia aikoja nää on olleet kun koko sijoitus meinas kuivua kasaan, mutta ilmeisesti nyt alkaa sitten hommat toimimaan...
- EBWHFFEFWI
AION OSTAA:
HUONEKALUJA, MAITOA, AUTOJA JA LÄÄKKEITÄ - NÄITÄ TUOTTEITA JOITA KOKKOLAN MIES LUPASI.
Jos nyt JOSTAIN ihmeen syystä näin ei kävisi, ihmettelen kovasti... - Massiajapääliköitä
- Bulgariasta huo..huonekaluja
- Panisin thaimaassa...olutta
- Antaisin hyväntekeväisyyteen loput, mutta tuskin kelpaa edes sinne - vvkisti
Audin aikoo tämä ostaa.
http://www.vauva.fi/keskustelu/2628094/kuinka_puhua_miehelleni_jarkea_onecoin_ksetuksesta_ei_usko_kenenkaan_jarkipuhetta Jumankekka! Nyt coinistit hetipaikalla kaupoille! Nyt lomalle makedoniaan!
https://dealshaker.com/en/deal/villa-eros-apartments/KkEwCNgjVPajxRaPBoxmk9LcfGRjGzhdcCTdn6bY-3g=
Poijjaat!!- SrCard
Huh mikä suksee, parissa viikossa tullut jo 5000 ja rapiat merkanttia vs "Rujan Lontoossa lupaamaan 1 000 000 kauppiasta ja 12 000 000 asiakasta vuoden (2016) loppuun mennessä" Xcoinx jäässä reilun vuoden ja arvottomat coinit voi vaihtaa arvottomiin futuureihin arvottomia "comin soon Q2/18" osakkeita varten.
Onkohan muroihinne kustu??? ON
Avo teet hyvää työtä, itsekkin seuraan tätä farssia säännnnöllisesti, mutta ei aina jaksa kommentoida. - Seiväsmatkat
Lähimpään "ravintolaan" 1.5 kilometrin patikkamatka! :) Kalastaa voi toki henkensä pitimiksi.
- sioittaja
Itse ostan ainakin kultaharkkoja kymmenen kappaletta. Eli 10x30 kiloa kultaa.
Lisäksi ajattelin ostaa pari Ferraria ja leksus-toyotaa arkiajoon.
Kyllähän siinä hyvä hillot saa kun puolet kullan hinnasta voi maksaa vähintää One kolikkorahoilla ja harkot saatuaan ne voi myydä täyteen hintaan kanikonttorissa. - Maahohtaja
Mä ostan Ruja uuden pisneksen aloituspaketin heti.
Ny tulee kolikoita ja osakkeita kunnolla, kohta kotiutan sen miljardin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.1761370- 881214
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2071110- 68952
- 59721
- 55590
- 32568
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80526- 45497
No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29494