Onko Sipilää näkynyt aamiaisella.

Ylen tv-uutiset illalla uutisoi sen verran kuumia tunteita Junker vs. Sipilä, että kysymys on aiheellinen.
482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko sillä joku Jeesus-aamiainen luvattu ? Vai mikä ?

Äänestä
  • jos Hoosiannaa on huoneesta kuulunut on ehkä kysymyksessä eri syystä ulvahdukset

    Äänestä

Jos mies rakastuu petosysteemin johtajiin niin että kaksin käsin suutelee niitä niin hän ei ole Jeesuksen seuraaja. Älkää pilkatko kaikkivaltiasta pelastajaamme tuon tyypin takia!!!

Äänestä
  • Anteeksi, eipä olla pilkattukaan Isoherraa. Areenasta katsoin ylen 18-uutiset, Sipilä pussaili, seuraava kätteli. Tällästäkö tämä on, mepit häärää Hollannin huorissa(F, M ), Haavisto homobaarien tyrkky, löysi onnenkin, Suomen rahoilla tehdään ihmeitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kielareitako.luvassa kirjoitti:

Ylen tv-uutiset illalla uutisoi sen verran kuumia tunteita Junker vs. Sipilä, että kysymys on aiheellinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu