Katujätkä Putin, varastettu sormus.

Sormuksen herra putin varasti typerältä jenkiltä sormuksen, jenkki itkee kun nörtti.
Kun on tekemisessä venäjän kansa pitää olla iso poliisi mukana.
https://youtu.be/ggqb4wUpa5w
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Putin on niin tottunut että häntä lahjotaan että olettaa aina automaattisesti että hänen lähelleen tuotu kaunis koru on lahjus hänelle.

Palatsissaan hän sitten pukeutuu koruihinsa ja ihastelee peilikuvaansa. Bling bling.

1Äänestä

Nyt on selvä miksi Niinistökin on ilman sormusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Putin_Huilo_Varas kirjoitti:

Sormuksen herra putin varasti typerältä jenkiltä sormuksen, jenkki itkee kun nörtti.
Kun on tekemisessä venäjän kansa pitää olla iso poliisi mukana.
https://youtu.be/ggqb4wUpa5w

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu