H----tin hyvä että en ole ostanut uutta autoa

Suomalaiset ovat vmäistä porukkaa. Parkkipaikoilla kolhitaan toisten autoja suruttomasti. Onko sitten kyseessä ajotaidon puute vai asennevamma, siitä en tiedä. On kuitenkin parasta ajella vanhalla koetellulla koslalla, joten lommojen saaminen ei enää niin paljon vtuta.
8291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Näinn se tuppaa olee, mulkku maailma!

Äänestä

No vittuako ajelet niiden idioottien kanssa samaan kasaan, jos kerran mitätön peltilehmä on sinulle niin fitun rakas? Omaan autoon ei ole tullut jälkeäkään parkiksilla, mutta ajankin aina siten, etteivät ne paskapäät viitsi niin kaukaa edes kävellä. Tuskin edes pystyisivät.

Äänestä
  • Sama taktiikka itellänikin käytössä... Kun ajaa autonsa suosiolla väljästi parkkipaikan lähes peränurkkaan, eivät sinne nämä 150 kg maitovalaat ja muut autojensa ovet surutta levälleen paiskaavat jaksa autoaan jättää. Yleensä myös kaikkein asennevammaisimmat autoilijat rusikoivat autonsa niin lähelle kaupan ovia kuin suinkin ja lommoja satelee. Itsellä kun on habaa kantaa kaupan kassit vähän kauemmaskin ja ylimääräinen liikunta tekee vain hyvää...

    Äänestä

Tule Tampereelle niin heti tulee vieruskavereita

Äänestä

Mä oon myös parkkeerannu kauas mut silti onnistui joku murjoon auton takakulman Lidlin parkissa Hyvinkäällä. On kyl pirun ahdastakin mut toisten vehkeitä ei kolhita! Toiselle voi olla 15-20 te auton hankkiminen vaativampi juttu kun jollekin Teslan ostaminen!!!

Äänestä

Saatanan läskit taas asialla kun eivät sovi liikkumaan kuten normiihmiset autojen välissä parkkipaikoilla niin sitten kolhitaan toisten kulkineita...Läskeille pitää määrätä oma vero ja heti!

Äänestä

osta pari tuollaista ja laita pistokkeeseen jossa aina virta, kyllä kolhijat paljastuu.
olen myös ilmoittanut poliisille kaikki kolhijat kun olen nähnyt ja rekkarin jota kolhivat, kahdelta on tullu kiitos ja toiselta hyvä palkkio.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html
ja 32 gb kortit niin on 5 tuntia menneisyyttä nauhalla parhaalla laadulla ja heikolla 30-40 tuntia.

Äänestä
  • niin jos tilaat, tilaa yksitellen, koska usei laittavat hinnaksi 15 e eikä mee tullia, muuten menee 8 e tullimaksu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mustanvolgankuljettaja kirjoitti:

Suomalaiset ovat vmäistä porukkaa. Parkkipaikoilla kolhitaan toisten autoja suruttomasti. Onko sitten kyseessä ajotaidon puute vai asennevamma, siitä en tiedä. On kuitenkin parasta ajella vanhalla koetellulla koslalla, joten lommojen saaminen ei enää niin paljon vtuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu